Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Informujemy, że zostały naprawione i odnowione drzwiczki do naszego tabernakulum w ołtarzu głównym. Szczególnie zmianie uległa ich przednia, zewnętrzna strona. Została uzgodniona ze stylem kościoła, ręcznie wykuta i na nowo wyzłocona. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych z tego roku, za złożone na ten cel ofiary. Dziękujemy także wszystkim innym ofiarodawcom za pomoc. Pewna część kosztów, w związku z pracami dodatkowymi, została jeszcze do uregulowania. Gdyby więc ktoś chciał wesprzeć to dzieło, to może to uczynić, składając w przyszłą niedzielę w kopercie ofiarę na tacę, albo zostawić ją w zakrystii lub w kancelarii.


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 3, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym przy furcie.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – święto - Przemienia Pańskiego.


W środę – święto – św. Ojca Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, prezbitera


W czwartek – święto – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy


W piątek – święto – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika


W sobotę – święto – św. Klary, dziewicy


2. We wtorek, 7 sierpnia, o godz. 19.00, zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, zatytułowany: Polska Muzyka Chóralna "Legiony". Wystąpi: Chór Ziemi Włodawskiej "Vlodaviensis", dyrygowany przez Marcina Obuchowskiego. Szczegóły na plakatach.


3. W piątek, 10 sierpnia, od 9.00 br. Jerzy i br. Leon udadzą się do swoich chorych odwiedzanych w pierwsze piątki.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza wszystkich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne, również w piątek, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


5. Teraz, zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Ordynariusza, które jest w całości umieszczone w gablocie obok ogłoszeń, będzie krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o świętość kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i do życia poświęconego Bogu.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli