Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 3, klatka I i II., za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Pokoju, blok nr 3, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00, a w sobotę wyjątkowo o godz. 10.00, z racji nabożeństwa I Soboty.


Dziś o 16.00 nie będzie zwiedzania krypt klasztornych.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek - wspomnienie – św. Ignacego Loyoli, prezbitera.


W środa - wspomnienie – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.


W czwartek – święto – Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, za nawiedzenie jakiegokolwiek kościoła franciszkańskiego lub parafialnego, w tym też oczywiście naszego. Uroczyste Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.


W sobotę – wspomnienie – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.


W przyszłą niedzielę – Święto Przemienia Pańskiego.


2. We wtorek, 31 lipca, o godz. 19.00, zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, zatytułowany „Polska Muzyka Instrumentalna - Wieniawski, Młynarski, Ogiński, Chopin”. Wystąpią: Piotr Sadowski - skrzypce, Aleksandra Sadowska - fortepian. Szczegóły na plakatach.


3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo eucharystyczne, w intencji powołań, o godz. 17.30. W piątek spowiedź od godz. 6.45 do godz. 8.30 oraz od godz. 17.30. Nie będzie dodatkowej Mszy świętej dla dzieci o 16.30! Do części chorych, do których zwykle przychodzi br. Piotr, uda się kapłan od godz. 9.00. Natomiast chorzy odwiedzani przez br. Jerzego i br. Leona, będą mieć wizytę wyjątkowo w II piątek miesiąca, czyli 10 sierpnia. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W sobotę wspomniane już Nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00 oraz nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 17.30.


4. Naszym Parafianom i Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli