Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przypominamy, że do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30. Na czas wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony zostaje również całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 9.00.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym przy furcie.


1. We wtorek, 10 lipca, o godz. 19.00, zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, pod hasłem "MUZYKA POLSKA I ŚWIATOWA" – Chopin, Ogiński, Liszt. Wystąpią: Georgij Agratina – fletnia Pana i cymbały, Robert Grudzień – organy i fortepian. Szczegóły na plakatach.


2. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne wyjątkowo w czwartek 12 lipca, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


3. Kolejne Nabożeństwo Fatimskie w piątek 13 lipca. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.00, potem modlitwy, różaniec fatimski i procesja.


4. Przypominamy, że na furcie klasztornej trwają zapisy na 24 Spotkaniu Młodych w Wołczynie.


5. Br. Jerzy Sylwestrzak z Franciszkańskim Zakonem Świeckich, zapraszają do udziału w PIELGRZYMCE na Jasna Górę i do Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin. Informacje szczegółowe w zakrystii, na stoliku i na afiszach w gablotach przed kościołem.


6. Grupy Modlitwy Ojca Pio z naszej diecezji zapraszają w najbliższą sobotę 14 lipca na spotkanie w ramach trwającego Jubileuszu 200-lecia Diecezji. W tym dniu wspólnie świętować będzie również Żywy Różaniec, Grupy Intronizacyjne, Neokatechumenat, Odnowa w Duchu Świętym. Rozpoczęcie uroczystości Mszą św. o godzinie 10.00 w Katedrze Sandomierskiej. Po Mszy św. agapa w ogrodzie seminaryjnym. Wyjazd autokaru w sobotę o godzinie 9.00 z parkingu przed klasztorem, zapisy w zakrystii, koszt 10 zł.


7. Również Grupy Modlitwy Ojca Pio z naszej diecezji organizują pielgrzymkę dziękczynną do Włoch w roku Jubileuszu: 100 rocznicy stygmatów i 50 rocznicy śmierci - narodzin dla nieba św. Ojca Pio, w dniach od 8 do 16 października. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się w gablocie. Zapisy przyjmuje ks. Leszek Biłas - opiekun Grup Modlitwy Ojca Pio w diecezji oraz Marek Spasiuk - animator diecezjalny.


8. W ostatnich dniach odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Jan Kubala – lat 76 i Robert Kosidło – lat 48. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli