Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30. Na czas wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony zostaje także całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Przypominamy, że w okresie wakacji, kawiarenka jest nieczynna.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym przy furcie.


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 1, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00, a w sobotę, z racji Nabożeństwa Pierwszej Soboty, wyjątkowo o 10.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


we wtorek – święto – św. Tomasza, Apostoła


w piątek – wspomnienie – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy


2. We wtorek, 3 lipca, przypada Dzień Rodziny Kapucyńskiej. W tym dniu prosimy Was wszystkich o modlitwę w intencji nas, Braci Kapucynów i zapraszamy o godz. 19.00 na pierwszy koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, który w tym roku poświęcony będzie 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI, 40 ROCZNICY PONTYFIKATU JANA PAWŁA II ORAZ OJCU PIO – Z RACJI ROKU POŚWIĘCONEMU JEGO OSOBIE. Na inauguracji festiwalu, w koncercie słowno-muzycznym, pod tytułem „JULIUSZ SŁOWACKI - ULUBIONY POETA MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO” wystąpią: Jerzy i Wojciech Trela – aktorzy, i Robert Grudzień – organy. Szczegóły na plakatach.


3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszej Soboty, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00.


4. Ciągle przypominamy, że na furcie klasztornej trwają zapisy na 24 Spotkanie Młodych w Wołczynie.


5. Referat Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin naszej Diecezji, zaprasza wszystkie rodziny do udziału w konkursie Rodzinne Pielgrzymowanie, który jest organizowany z racji Jubileuszu 200-lecia naszej Diecezji. Informacje szczegółowe w gablocie.


6. Br. Jerzy Sylwestrzak z FZŚ-em, zapraszają do udziału w PIELGRZYMCE na Jasna Górę i do Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, która odbędzie się w dniu 21 lipca (sobota). Zapisy w zakrystii, koszt to 80 zł. Płatne przy zapisie. Informacje szczegółowe w zakrystii, na stoliku i na afiszach w gablotach przed kościołem.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli