Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 15.00.


Informujemy, że decyzją naszych władz zakonnych, od 1 lipca opuszczą naszą wspólnotę następujący bracia: br. Paweł Smoła, który w ostatnich latach pełnił posługę wikarego domu i parafii – przeniesiony do Nowej Soli i br. Janusz Mędygrał - do Terliczki. Dziękujemy tym Braciom za wszelkie dobro, jakie uczynili dla naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej i życzymy obfitych darów Ducha Świętego w nowych miejscach. Przybędą do nas od 1 lipca: br. Robert Rabka, który został mianowany, od 1 lipca, nowym wikarym parafii i klasztoru, br. Tadeusz Bargiel i br. Łukasz Wasiljew. Życzymy tym braciom dużo łask Bożych i polecamy Waszym modlitwom.


W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Pokoju, blok nr 1. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy do kawiarenki Przystań od 10.00 do 21.00. Informujemy też, że w kolejne niedziele wakacji, w lipcu i sierpniu, kawiarenka będzie nieczynna.


Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem, dziś o godz. 16.00, rozpoczęcie w kawiarence.


1. W piątek rano, w szpitalu w Sędziszowie Małopolskim, odszedł do Pana nasz współbrat o. Gustaw Tyburczy - 84 lata. Przez kilka lat posługiwał także tutaj, w Stalowej Woli, dlatego jest osobą dobrze znaną. Pogrzeb śp. o. Gustawa, odbędzie w Sędziszowie Małopolskim, w poniedziałek, o godz. 11.30. Organizujemy wyjazd na te uroczystości, z parkingu klasztornego, o godz. 9.00. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.


2. Walne spotkanie Stowarzyszenia Pokój i Dobro, w środę, 27 czerwca, o godz. 19.00, w kawiarence. Bardzo prosimy zainteresowanych o obecność, gdyż spotkanie jest bardzo ważne.


3. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 28 czerwca, o godz. 18.00.


4. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzą bracia: Paweł Smoła, Paweł Pelczar i Piotr Kucharzewski. Zapraszamy w tym dniu na uroczystą Eucharystię w intencji Solenizantów o godz. 18.00. Będzie to też Msza św. dziękczynna za posługę br. Pawła Smoły i br. Janusza Mędygrała. Pamiętajmy o tych braciach w naszych modlitwach.


5. Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30. Na czas wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony zostaje całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania będzie można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


6. Chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w 24 Spotkaniu Młodych w Wołczynie, organizowanym przez naszą Prowincję Zakonną. Zapisy u br. Zachariasza na furcie klasztornej. Więcej informacji u br. Wojciecha Sokołowskiego i na plakatach.


7. Zapraszamy również młodzież męską na organizowane - jak co roku – „Wakacje z Bogiem”. Szczegóły na plakacie w gablocie, na ulotkach umieszczonych na stoliku z tyłu kościoła oraz na stronie internetowej www.kapszlak.pl.


8. Na prośbę Stowarzyszenia „Przywróćmy pamięć” informujemy, że ukazała się książka pt. „Cmentarz parafialny w Rozwadowie”, autorstwa Grażyny Lewandowskiej i Marka Ziemby. Jest to obszerna monografia opowiada ciekawą historię tej zabytkowej, liczącej ponad 230 lat nekropolii. Książkę będzie można nabyć podczas 3 Pikniku Militarnego organizowanego przez Fundację Kedyw, który odbędzie się 1 lipca w Rozwadowie.


9. W tym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności Barbara – lat 76. Módlmy się za nią i za zmarłego o. Gustawa: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli