Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Informujemy, że w minionym tygodniu rozpoczęły się prace renowacyjne przy figurze św. Józefa na placu kościelnym oraz zostały zdemontowane drzwi do tabernakulum w celu ich naprawy i odrestaurowania.


Przed kościołem Młodzież Franciszkańska Tau zbiera ofiary na swoje rekolekcje wakacyjne.


W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 16, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy do kawiarenki Przystań od 10.00 wyjątkowo do 18.00. Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem o godz. 16.00, rozpoczęcie w kawiarence.


1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum zostanie odprawiona w piątek, 22 czerwca, o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy.


2. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli i sympatyków św. o. Pio w sobotę 23-go czerwca na nabożeństwo o godz. 17.30 oraz na comiesięczną Mszę św. o godz. 18.00.


3. W dniach 21 – 23 czerwca (czwartek, piątek i sobota) będzie zbierana odzież dla podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie, które prowadzą Bracia Kapucyni. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.


4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 15.00.


5. Zapisy na półkolonie w świetlicy Promyczek dla dzieci mieszkających na terenie Gminy Stalowa Wola odbędą się 18 czerwca (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 19.00. Zapisu mogą dokonać rodzice lub prawni opiekunowie, bądź inne osoby z pisemnym upoważnieniem. Terminy półkolonii umieszczone są w ogłoszeniu na drzwiach Świetlicy.


6. Trwają zapisy na 24 Spotkanie Młodych w Wołczynie, organizowane przez naszą Prowincje Zakonną, które odbędzie się w dniach 16 – 20 lipca. Łączny koszt to 135 zł (65 zł – pakiet uczestnika oraz 70 zł za przejazd autokarem w obie strony). Zapisy u br. Zachariasza na furcie klasztornej. Więcej informacji u br. Wojciecha Sokołowskiego.


7. Zapraszamy również młodzież męską na organizowane - jak co roku – Wakacje z Bogiem. W tym roku razem z braćmi można wybrać się w Beskidy, Bieszczady, na Mazury - spływ kajakiem (synowie z ojcami), czy na warsztaty modlitwy do naszego klasztoru nowicjackiego. Szczegóły na plakacie w gablocie, na ulotkach umieszczonych na stoliku z tyłu kościoła oraz na stronie internetowej www.kapszlak.pl


8. Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Stalowej Woli apeluje o ostrożność i rozwagę przy podpisywaniu umów w systemie sprzedaży akwizycyjnej. Proszę uważać na firmy, których przedstawiciele przychodzą do Waszych domów, proponując niższe rachunki za prąd, gaz lub telefon. Niektóre nieuczciwie sugerują, że są Waszym dotychczasowym dostawcą tych usług. W ten sposób możecie nieświadomie zerwać obecną umowę i ponieść dotkliwe straty finansowe. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Stowarzyszenie Aquila przygotowało projekt darmowej pomocy sądowej dla osób, które zostały wprowadzone w błąd przez nieuczciwych sprzedawców usług telekomunikacyjnych i energii. Więcej informacji znajdą Państwo na tablicy ogłoszeń oraz w Starostwie Powiatowym u Powiatowego Rzecznika Konsumentów.


9. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem z 379. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski umieszczonym w gablocie i na naszej stronie internetowej.


10. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Feliks Cichoń - lat 68 oraz Stanisław Zięba – lat 75. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli