Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które czynnie zaangażowały się w dzieło XVIII Charytatywnego Pikniku Kapucyńskiego. Dziękujemy darczyńcom, sponsorom, fundatorom nagród loterii, lokalnym i zaproszonym artystom, policji, straży pożarnej, wolontariuszom, harcerzom, tym, którzy upiekli ciasta oraz wszystkim ludziom, którzy z otwartym sercem wsparli nasze dzieło. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy dobrze przeżyć ten radosny czas minionej niedzieli, a owocem finansowym stała się kwota około 42 tys. zł. Przypominamy, że na furcie są do odebrania tacki z przyniesionych ciast.


W ramach ogólnopolskiej akcji, przed kościołem Odnowa w Duch Świętym zbiera ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 7, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 16, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Dziś kawiarenka Przystań jest czynna normalnie, od godz. 10.00 do 21.00, a dochód wspiera misje prowadzone przez naszych braci. Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem o godz. 16.00, a rozpoczęcie w kawiarence. Zapraszamy.


1. W tym tygodniu obchodzimy również:


W poniedziałek, wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.


We wtorek, wspomnienie błogosławionych Aniceta i Towarzyszy, męczenników.


W środę, święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.


W czwartek, wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.


2. W środę, 13 czerwca, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.00, potem modlitwy, różaniec fatimski i procesja.


3. Wysłuchajmy ważnego ogłoszenia naszego ks. Biskupa Ordynariusza:


„Od kilku miesięcy przeżywamy w naszej diecezji Rok Jubileuszowy związany z dwóchsetną rocznicą jej utworzenia przez papieża Piusa VII. Różne grupy kościelne, zawodowe i społeczne miały swoje jubileuszowe obchody. Za niecały tydzień, 16 czerwca o godz. 11.00, odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu główna celebracja jubileuszowa. Pragnę zaprosić każdego z Was do wspólnego świętowania. Dołączcie do grup organizowanych w parafiach, przybądźcie całymi rodzinami lub indywidualnie. Tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w uroczystościach, bardzo proszę o modlitwę. Mamy za co dziękować Bogu, wypraszając jednocześnie błogosławieństwo na dalsze lata. Raduj się Kościele Sandomierski!

Wasz brat w Chrystusie. /Podpisany/ Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz.”


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio, odpowiadając na zaproszenie ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza, organizuje wyjazd dla członków grupy, czcicieli św. o. Pio i wszystkich chętnych do Sandomierza, na centralne uroczystości związane z 200-leciem naszej Diecezji. W programie uroczysta Msza św. o godz. 11.00, a po niej wspólna agapa w ogrodach seminaryjnych. Wyjazd o godzinie 9.30, z parkingu przed klasztorem. Zapisy w zakrystii. Koszt to dobrowolna ofiara.


5. Grupa Modlitwy Ojca Pio będzie prowadzić zbiórkę odzieży dla podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie, w dniach 21 – 23 czerwca (czwartek, piątek, sobota), w godz. 7.30 - 9.00 oraz 16.30 - 18.00. Najbardziej potrzebna jest odzież męska - spodnie, bluzy, swetry, kurtki, buty, a także koce i śpiwory. Dzieło to prowadzą Bracia Kapucyni z Krakowa. Więcej informacji na plakacie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli