Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Od 14.00 do 22.00 - XVIII Kapucyński Piknik Charytatywny. Zapraszamy do wspólnej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu, dobrego jadła i dobrej muzyki. Przed naszym kościołem, do południa, zbierane są ofiary na cele Pikniku. Szczególnie prosimy o datki tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Pikniku. W imieniu beneficjentów składamy serdeczne „Bóg zapłać”.


Od godziny 12.00 do wieczora, na naszym placu kościelnym będzie specjalny densytobus, gdzie będą robione nieodpłatne badania gęstości kości i badania reumatologiczne. Dodatkowo w jednej z naszych rozmównic, będzie dyżurował lekarz Zbigniew Gola i konsultował badania. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji i uprzedzamy, że możliwość badań i konsultacji będzie uzależniona od ilości chętnych.


Informujemy, że ze względu na Piknik parking przyklasztorny będzie zamknięty od 10.00. Z zebranych środków podczas Pikniku pragniemy dofinansować letni wypoczynek dzieci i młodzieży, gromadzących się przy klasztorze, a także utworzenie świetlicy muzycznej w podziemiach klasztoru dla potrzeb grup muzycznych.


Na placu kościelnym i w sklepiku u br. Zachariasza, jest do nabycia czerwcowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. Można w nim znaleźć wiele ciekawych artykułów i zdjęć. Zapraszamy do nabywania.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 7, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 7, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. Zapraszamy na Oktawę Bożego Ciała. Procesje będą jeszcze od poniedziałku do piątku, o godz. 17.30, w ramach nabożeństw czerwcowych (dziś z racji Pikniku i innych przeszkód będzie samo nabożeństwo czerwcowe w kościele o 17.00, bez procesji). Zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych, dzieci do sypania kwiatów, chłopców w komżach do dzwonienia, a młodzież i dorosłych do niesienia feretronów i figurek. W czwartek, na święcenie wianków, będzie dla dzieci, szczególnie tych, które przychodziły na procesje, słodka niespodzianka.


2. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek, wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.


W piątek, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post od mięsa.


W sobotę, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek, 8 czerwca, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


4. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, na spotkanie w najbliższą sobotę, 9 czerwca, o godz. 10.00. Gromadzimy się przy furcie klasztornej.


5. W przyszłą niedzielę, w ramach ogólnopolskiej akcji, będzie przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności.


6. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2018/2019. Zajęcia Studium Organistowskiego odbywają się w soboty. Szczegółowe informacje na plakacie. Zachęcamy muzycznie uzdolnioną młodzież do podjęcia nauki w Studium Organistowskim.


7. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana: Janina Bajek – lat 90. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli