Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.


Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz sympatyków, o godz. 15.00.


Dziś i za tydzień kawiarenka Przystań jest nieczynna. Nie będzie też dziś zwiedzania krypt klasztornych o godz. 16.00. Przepraszamy za utrudnienia.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 5, klatka III i IV oraz rodzicom dzieci rocznicowych, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 7, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, wyjątkowo o godz. 10.00.


1. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało. Eucharystie będą w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00, a po Eucharystii o 10.30 odbędzie się procesja eucharystyczna. Trasa procesji: ulice Klasztorna, Czwartaków, Klonowa, Okrężna i Wojska Polskiego. Lokalizacja czterech ołtarzy: I - ul. Czwartaków/Klonowa; II - ul. Wojska Polskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Okulickiego); III - ul. Wojska Polskiego (na wysokości bloku nr 13); IV - ul. Wojska Polskiego (na wysokości Szkoły Podstawowej nr 11). Tam też będzie zakończenie procesji. Prosimy o zaangażowanie się w budowę ołtarzy: I ołtarza - mieszkańców ulic: Czwartaków, Harcerskiej, Klonowej i 11 Listopada domki; II ołtarza - mieszkańców bloków przy ul. Wojska Polskiego nr 15, 42, 44 i 11 Listopada (bloki); III ołtarza – mieszkańców ul. Wojska Polskiego bloki nr 13, 26, 30, 32 i ul. Obr. Pokoju 2; IV ołtarza – mieszkańców ul. Wojska Polskiego bloki nr 11, 16, 18 i Obr. Pokoju 1 i 3 oraz wszystkich innych chętnych mieszkających w pobliżu ołtarzy. Zapraszamy dzieci, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Świętej w strojach komunijnych, dzieci do sypania kwiatów, chłopców w komżach do dzwonienia, a młodzież i dorosłych do niesienia feretronów i figurek. Prosimy o przygotowanie swoich odcinków trasy, udekorowanie domów, jak również o zadbanie o należyty i godny śpiew podczas całej procesji. Niech udział w procesji, będzie zewnętrznym wyznaniem naszej wiary.


2. Po raz kolejny w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie, który jest wyjątkowym spotkaniem muzyczno-modlitewnym wychwalającym naszego Pana Jezusa Chrystusa. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału i zapisania się na autokar, który wyjedzie spod klasztoru o godz. 17.00. Koszt 15 zł. Zapisy wraz z wpłatą na furcie do środy.


3. Od piątku, 1 czerwca, rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe. W dni powszednie będą one o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00.


4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00.


5. W niedzielę za tydzień, 3 czerwca, odbędzie się XVIII Kapucyński Piknik Charytatywny. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Prosimy gorąco wszystkich parafian i sympatyków klasztoru, a szczególnie osoby należące do naszych wspólnot i grup działających przy klasztorze o upieczenie ciast na tą imprezę. Wszystkich uczęszczających na Mszy św. o godz. 12.00 informujemy, że z powodu Pikniku, w przyszłą niedzielę parking będzie zamknięty od 11.30.


6. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza swoich członków, a także sympatyków i osoby chętne, na coroczną pielgrzymkę do Dukli w sobotę, 9 czerwca. Więcej informacji na plakatach w gablocie, a także w zakrystii.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli