Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za pobożne i publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duch, przyjdź…” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.


Na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.30 Pierwsza Komunia Święta dzieci. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dzieciach, które pierwszy raz przyjmują Chrystusa do swojego serca.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 5, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 5, klatka III i IV. Sprzątanie tylko w poniedziałek o godz. 16.00. Natomiast w sobotę, o godz. 19.00, rodzice dzieci rocznicowych będą przygotowywać kościół na uroczystość swoich dzieci.


Dziś kawiarenka Przystań jest nieczynna. Nie będzie też zwiedzania krypt klasztornych. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w następne niedziele.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek, święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.


W środę, święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu.


W czwartek, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.


W sobotę, wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.


W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, którą kończymy okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.


2. We wtorek, 22 maja, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. prymicyjną Braci Kapucynów, którzy /wczoraj/ w sobotę 20 maja, zostali wyświęceni na kapłanów. Wśród nich jest br. Wojciech Sokołowski, który od paru miesięcy należy do naszej wspólnoty.


3. Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych (w ramach białego tygodnia), będą od poniedziałku do środy o godz. 16.30 i w piątek o godz. 16.30. W czwartek jej nie będzie. Prosimy rodziców i opiekunów o przyprowadzanie dzieci na te Msze św.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków grupy i sympatyków św. Ojca Pio, w środę 23 maja, na comiesięczną Mszę św. o godz. 18.00 i na wcześniejszą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30.


5. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 24 maja, o godz. 18.00.


6. W niedzielę za tydzień, 27 maja, o godz. 10.30, Msza św. szczególnie dla dzieci i rodziców z racji rocznicy Pierwszej Komunii św.


7. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Gorąco zapraszamy.


8. W ramach jubileuszu 200 lecia naszej diecezji, w sobotę 2 czerwca, ks. Biskup zaprasza do Ostrowca Świętokrzyskiego małżeństwa przeżywające 25 lecie ślubu. Gdyby byli chętni to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.


9. Z wyprzedzeniem informujemy, że XVIII Kapucyński Piknik Charytatywny, odbędzie się w niedzielę 3 czerwca, czyli za 2 tygodnie. Już dziś prosimy gorąco wszystkich parafian i sympatyków klasztoru, a szczególnie osoby należące do naszych wspólnot i grup działających przy klasztorze o upieczenie ciast na tą imprezę. Spotkanie osób odpowiedzialnych za organizację Pikniku i wolontariuszy, odbędzie się w środę, 23 maja, o godz. 19.00, w sali Jana Pawła II. Jest ono ważne, dlatego prosimy o przyjście.


10. Przypominamy, że Grupy Modlitwy Ojca Pio naszej diecezji, zapraszają na Nocne Czuwanie w Katedrze Sandomierskiej, z soboty na niedzielę, 26 na 27 maja, a Franciszkański Zakon Świeckich na coroczną pielgrzymkę do Dukli w sobotę, 9 czerwca. Więcej informacji na plakatach w gablocie, a także w zakrystii.


11. Brat Marek Haśko, który obecnie jest na placówce w Krośnie organizuje wycieczkę do Czech w dniach od 8.06 – 10.06. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli