Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przypada 101 rocznica, pierwszego objawienia Matki Bożej w Fatimie. W ubiegłym roku wprowadziliśmy Nabożeństwa Fatimskie, które chcemy nadal kontynuować. Pierwsze w tym roku powinno być dzisiaj, ale z racji, że to nabożeństwo byłoby bardzo późno, bo jest wiele Mszy św., zapraszamy na nie jutro, w poniedziałek 14 maja. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.00 (na której zostanie poświęcona nowa Figura Matki Bożej Fatimskiej, zakupiona dzięki ofiarom złożony przez Żywy Różaniec, któremu bardzo dziękujemy), potem modlitwy, procesja i różaniec fatimski.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 3, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, poza godzinami, ze względu na to, że wielu braci jest na wyjazdach. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 5, klatka I i II. Sprzątanie tylko w poniedziałek o godz. 16.00. Natomiast w sobotę, o godz. 19.00, rodzice dzieci pierwszokomunijnych będą przygotowywać kościół na uroczystość Pierwszej Komunii Św. swoich dzieci.


Zapraszamy do Kawiarenki Przystań od 10.00 do 21.00, a także do odwiedzenia naszych krypt klasztornych z przewodnikiem, które rozpoczyna się o godz. 16.00 w Kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek, święto św. Macieja, Apostoła.


We wtorek, św. Małgorzaty z Kortony.


W środę, święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.


W czwartek, wspomnienie św. Paschalisa Baylona, zakonnika.


W piątek, święto św. Feliksa z Cantalice. O godz. 16.00 nabożeństwo i namaszczenie dzieci olejem św. Feliksa.


W sobotę, wspomnienie św. Kryspina z Viterbo, zakonnika.


2. W poniedziałek, 14 maja, o godz. 17.00, w sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z trzecich klas gimnazjum. Obecność obowiązkowa.


3. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, we wtorek 15 maja, o godz. 18.00.


4. W tym roku z procesją Bożego Ciała pragniemy udać się na osiedle Młodynie. Uroczystość ta przypada 31 maja. Zainteresowanych budową ołtarzy na tym terenie zapraszamy na spotkanie z proboszczem br. Darkiem i wikarym br. Pawłem, w środę, 16 maja, o godz. 19.00, w kancelarii parafialnej.


5. W przyszłą niedzielę, 20 maja, przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, z tej racji Wspólnota "Baranek Zwyciężył" zaprasza na ogólnopolskie czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym, które odbędzie się w sobotę, 19 maja w Częstochowie. Więcej informacji w gablocie. O godz. 10.30 i 12.30 Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci. Mszy św. o 12.00 nie będzie, gdyż jest przesunięta na 12.30. Parafian, którzy zazwyczaj przychodzą na Msze św. o godz. 10.30 i o 12.00, prosimy o wybranie innych godzin.


6. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Gorąco zapraszamy.


7. Grupy Modlitwy Ojca Pio naszej diecezji zapraszają na Nocne Czuwanie w Katedrze Sandomierskiej, z soboty/niedzielę tj. 26/27 maja. Wyjazd w sobotę o godzinie 19.45 z parkingu przed klasztorem, powrót w niedzielę około 5.30. Koszt 15zł. Zapisy wraz z opłatą w zakrystii. Więcej informacji na plakacie w gablocie.


8. Franciszkański Zakon Świeckich organizuje coroczną pielgrzymkę do Dukli w sobotę, 9 czerwca. Koszt 45 zł. Wyjazd z parkingu przy klasztorze o godz. 5.00, powrót ok. godz. 20.00. Informacje i zapisy, wraz z opłatą w zakrystii.


9. Szkoła Katolicka w Stalowej Woli prowadzi zapisy do klasy 1, 4 i 7 szkoły podstawowej oraz do 1 klasy liceum ogólnokształcącego. Rekrutacja do liceum prowadzona jest drogą elektroniczną. Bliższe informacje na plakacie lub na stronie internetowej szkoły.


10. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Sandomierzu, zaprasza małżeństwa i rodziny do włączenia się w Rodzinne Pielgrzymowanie. Jest to inicjatywa pod patronatem Księdza Biskupa Ordynariusza. Regulamin i zasady znajdują się w gablocie.


11. W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii: Barbara Pamuła – l. 81. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli