Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


„Do Nieba z św. O. Pio”. Trwa jubileuszowy rok św. o. Pio z okazji 100 lecia otrzymania przez św. Kapucyna stygmatów oraz z okazji 50 rocznicy jego śmierci. W związku z tym zachęcamy wszystkich do osobistego spotkania ze Świętym poprzez przyjęcie do swojego domu na jeden dzień Jego relikwii. Relikwie otrzymujemy na wieczornej Mszy św., a oddajemy je następnego dnia do zakrystii przed wieczorną Eucharystią. Aby przyjąć relikwie należy się wcześniej zapisać na dogodny termin w zakrystii.

Dziękujemy br. Robertowi, za głoszone dziś na wszystkich Mszach św. Słowo Boże i wprowadzenie do peregrynacji relikwii.


Zapraszamy rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św., na Mszę św. i spotkanie, o godz. 15.00.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 3, klatka I i II oraz z domków jednorodzinnych, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 3, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek wyjątkowo (ze względu na próbę do I Komunii św.) o godz. 19.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


Zapraszamy do Kawiarenki Przystań od 10.00 do 21.00, a także do odwiedzenia naszych krypt klasztornych z przewodnikiem, które rozpoczyna się o godz. 16.00 w Kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek - uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej Diecezji.


W piątek – wspomnienie św. Ignacego z Laconi, zakonnika.


W sobotę – wspomnienie św. Leopolda Mandicia, naszego współbrata kapucyna, niestrudzonego Spowiednika.


2. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków, na spotkanie formacyjne w piątek, 11 maja, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do Sali 023.


3. Prezydent Miasta Stalowej Woli, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 oraz Parafialny Klub Sportowy „San” zapraszają na IV Piknik Rodzinny „BEZPIECZNIE, ZDROWO I SPORTOWO”, który odbędzie się w sobotę, 12 maja, od godz. 14.00 do godz. 18.00, na Stadionie Sportowym w Rozwadowie na Osiedlu Piaski, przy ul. Kusocińskiego. W programie przewidziano wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie. Podajemy też dla informacji, że nasz dobrze znany Piknik Charytatywny, w tym roku już po raz XVIII, odbędzie się za miesiąc, w niedzielę 3 czerwca.


4. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Zapraszamy bardzo wszystkich, dzieci, młodzież i dorosłych, na to piękne, tradycyjne nabożeństwo, by za wstawiennictwem Matki Bożej, wypraszać u Boga potrzebne łaski dla siebie i swojej rodziny.


5. Wspólnota "Baranek Zwyciężył" zaprasza na ogólnopolskie czuwanie grup Odnowy w Duchu Świętym przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w sobotę, 19 maja. Więcej informacji w gablocie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli