Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Gościmy wśród nas Dyrektora Dzieła Pomocy św. Ojca Pio z Krakowa br. Grzegorza Marszałkowskiego, który głosi Słowo Boże na wszystkich Mszach św. Dziękujemy mu za tą posługę i obecność, a także Wolontariuszom, którzy z nim przybyli, za ich zaangażowanie. Po Mszach św., przed kościołem, można porozmawiać z naszymi Gośćmi, a także, jeśli to możliwe, złożyć ofiarę do puszek, która zostanie przeznaczona na potrzeby ludzi ubogich, którym posługuje Dzieło.


Dziękujemy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr 3, klatki III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 3, klatka I i II oraz z domków jednorodzinnych. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, wyjątkowo o godz. 10.00.


Zapraszamy do Kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do godz. 21.00, na kawę i ciasto, z których dochód wspiera misje prowadzone przez naszych braci. Zapraszamy także do odwiedzenia naszych krypt klasztornych z przewodnikiem. Początek trasy dziś o godz. 16.00 w Kawiarence Przystań.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W środę - wspomnienie świętego Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.


W czwartek, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.


W piątek - wspomnienie świętego Floriana, męczennika. W tym dniu polecamy w modlitwie wszystkich Strażaków, z racji wspomnienia ich patrona.


2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00.


3. Również we wtorek, Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu będzie przeżywać zakończenie Jubileuszu Młodych, który jednocześnie wpisuje się w Dzień Otwartej Furty dla Przyjaciół Seminarium. Dzień ten rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10.30. Seminarium wszystkich gorąco zaprasza.


4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek, o godz. 17.00 modlić się będziemy w czasie nabożeństwa majowego, o powołania zakonne i kapłańskie. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00. W sobotę wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00.


5. W sobotę, 5 maja, z racji 200-lecia Diecezji Sandomierskiej, będziemy przeżywać Jubileusz Ludzi Pracy Rzemieślników i Przedsiębiorców. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 Mszą św. w Bazylice Katedralnej, a po niej w Domu Katolickim będzie miało miejsce spotkanie.


6. Zapraszamy rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św., na Mszę św. i spotkanie, w niedzielę za tydzień, 6 maja, o godz. 15.00.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli