Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dziękujemy br. Konradowi z Referatu Powołaniowego, za głoszone na wszystkich Mszach św. kazania. Dziękujemy także br. Rafałowi, postnowicjuszowi, za obecność i świadectwo. Po Mszach św. przed kościołem, są zbierane ofiary do puszek, na rzecz naszego Seminarium w Krakowie.


Zapraszamy rodziców i dzieci, które w ubiegłym roku po raz pierwszy przystąpiły do I Komunii św., na Mszę św. o godz. 10.30. Po Mszy odbędzie się spotkanie w sali Jana Pawła II.


Chory na białaczkę Grzegorz Górski, dziękuje za ofiary złożone tydzień temu do puszek, na lekarstwo ratujące mu życie. Zostało zebrane 5250 zł.


Dziękujemy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr 3, klatki I i II za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr 3, klatki III i IV. Sprzątanie we poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy do Kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do godz. 21.00, na kawę i ciasto, z których dochód wspiera misje prowadzone przez naszych braci. Zapraszamy także do odwiedzenia naszych krypt klasztornych z przewodnikiem. Początek trasy dziś o godz. 16.00 w Kawiarence Przystań.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.


We wtorek - święto św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.


W środę - święto św. Marka, Ewangelisty.


2. W poniedziałek, 23 kwietnia, obchodzimy imieniny br. Jerzego Sylwestrzaka, br. Leona Wojciecha Błaszczyszyna i br. Wojciecha Sokołowskiego. Uroczystą Mszę św. w intencji Solenizantów odprawimy o godz. 18.00. Pamiętajmy o tych Braciach w naszych modlitwach. W tym dniu również, zapraszamy czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio, na Mszę św. o godz. 18.00 i na wcześniejszą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30, z racji 23 dnia miesiąca.


3. We wtorek, 24 kwietnia, na Mszy św. o godz. 18.00, Ks. Biskup Edward Frankowski udzieli bierzmowania naszej młodzieży. Otoczmy ją naszą modlitwą.


4. Również we wtorek, o godz. 19.00 w podziemiach klasztoru, kolejne zajęcia w ramach warsztatów śpiewu dawnego "Musica Caeli". Serdecznie zapraszamy osoby chętne. Szczegółowe informacje na plakatach.


5. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 26 kwietnia, o godz. 18.00.


6. Ciągle można przekazać 1% podatku na działające przy klasztorze Stowarzyszenie Pokój i Dobro i skorzystać z możliwości bezpłatnego rozliczenia. Zapraszamy w poniedziałki i czwartki, od 17.00 do 19.00, do salki 023, obok kancelarii. Tam też prosimy odbierać pozostawione wcześniej dokumenty.

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli