Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


O godzinie 15.00, Msza św. dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


Przed kościołem bracia postulanci zbierają ofiary na lek dla chorego na białaczkę Grzegorza Górskiego. Jest on bardzo drogi (koszt miesięcznego leczenia to ok. 24 tyś. zł.) i niestety nierefundowany, a stanowi jedyną nadzieję na przeżycie dla chorego. W gablocie obok ogłoszeń jest umieszczony specjalny apel, podpisany przez Caritas Diecezji Sandomierskiej.


Dziękujemy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr. 1, klatka III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr 3, klatki I i II. Sprzątanie we poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Przypominamy, że każdą niedzielę, także dziś jest możliwe zwiedzanie naszych krypt klasztornych z przewodnikiem. Początek trasy o godz. 16.00 w Kawiarence Przystań. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych naszej Parafii i Stowarzyszenia Pokój i Dobro. Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Stalowa Wola i Stowarzyszenia Pokój i Dobro.


Zapraszamy dziś do Kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do godz. 21.00, na kawę i ciasto.


1. We wtorek, 17 kwietnia, obchodzimy imieniny br. Roberta Kozłowskiego. Uroczystą Mszę św. w intencji Solenizanta odprawimy o godz. 18.00. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.


2. Serdecznie zapraszamy na warsztaty śpiewu dawnego "Musica Caeli". Będzie to cykl spotkań, na których cofając się do czasów średniowiecza, spróbujemy dowiedzieć się jak powstawał chorał gregoriański i muzyka polifoniczna. Przede wszystkim jednak będziemy śpiewać, nawiązując do wielowiekowej tradycji naszych ojców. Najbliższe spotkanie we wtorek, o godz. 19.00 w podziemiach klasztoru. Szczegółowe informacje na plakatach.


3. Liderów wspólnot i osoby chętne, które chciałyby się zaangażować w organizację XVIII Pikniku Charytatywnego, zapraszamy na spotkanie, w środę, 18 kwietnia, o godz. 19.00, w sali 023, obok kancelarii parafialnej.


4. Przeżywając Jubileusz 200-lecia Diecezji Sandomierskiej zapraszamy Zespoły Synodalne, Akcję Katolicką, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Rycerzy Kolumba oraz wiernych świeckich na sympozjum pt. „Świeccy Kościoła Sandomierskiego”, które odbędzie się 21 kwietnia (sobota) w Sandomierzu. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Bazylice Katedralnej, następnie o godz. 11.00 Konferencja w Domu Katolickim.


5. Następna niedziela, 22 kwietnia to, Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej okazji zostaną wygłoszone okolicznościowe kazania na temat powołania kapłańskiego i zakonnego. W tym dniu także odbędzie się kwesta, przed kościołem, na rzecz naszego Seminarium w Krakowie.


6. Również w przyszłą niedzielę, zapraszamy rodziców i dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do I Komunii św., na Mszę św. o godz. 10.30. Po Mszy odbędzie się spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność. Natomiast o godz. 15.00 będzie Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz sympatyków św. Franciszka, a po niej spotkanie wielkanocne.


7. Ciągle można przekazać 1% podatku na działające przy klasztorze Stowarzyszenie Pokój i Dobro i skorzystać z możliwości bezpłatnego rozliczenia. Zapraszamy w poniedziałki i czwartki, od 17.00 do 19.00, do salki 023, obok kancelarii. Tam też prosimy odbierać dokumenty.

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli