Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00.


U br. Zachariasza w sklepiku można jeszcze kupić najnowszy numer naszej gazetki parafialnej „NA SZLAKU”.


Dziękujemy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr. 1, klatka I i II za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr. 1, klatka III i IV. Sprzątanie we poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Pragniemy poinformować, że począwszy od dziś, w każdą niedzielę będzie możliwe zwiedzanie naszych krypt klasztornych z przewodnikiem. Początek trasy o godz. 16.00 w Kawiarence Przystań. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych naszej Parafii i Stowarzyszenia Pokój i Dobro. Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Stalowa Wola i Stowarzyszenia Pokój i Dobro.


Dzisiejszej niedzieli, Kawiarenka Przystań będzie czynna tylko w ramach zwiedzania krypt klasztornych, czyli w godzinach od 15:30 do 17:30.


1. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Odpust naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i suma odpustowa o godz. 18.00. Kazania odpustowe wygłosi br. Robert Krawiec. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.


2. Katolicki Uniwersytet Lubelski w Stalowej Woli zaprasza uczniów i maturzystów w dniu 13 kwietnia br. na warsztaty psychologiczne, które pomogą przetrwać stresujący okres egzaminów i matur. Szczegóły na plakacie.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek 13 kwietnia 2018 r. po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40 do sali 023.


4. W przyszłą niedzielę 15 kwietnia o godzinie 15.00, Msza św. z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy spotkanie w Sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


5. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 – modlić się będzie wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci.


6. Zapraszamy osoby, które chciałyby przekazać 1% podatku na działające przy klasztorze Stowarzyszenie Pokój i Dobro, do skorzystania z bezpłatnego rozliczenia zeznań podatkowych. Punkt rozliczeń znajduje się w salce obok kancelarii i jest czynny w poniedziałki i czwartki. W tym tygodniu w poniedziałek wyjątkowo, z racji odpustu, od 17.00 tylko do 18.00 i w czwartek już normalnie od 17.00 do 19.00.

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli