Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Świąt Wielkanocnych:

Ofiarodawcom i Dobrodziejom – za ofiary złożone na klasztor, na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu, za okazane dobro i pomoc; 


Braciom Kapłanom – za wytrwałą posługę w Sakramencie Pojednania i celebrowanie liturgii;


Braciom Zakonnym - za modlitwę i wykonaną pracę w kościele i klasztorze;


Braciom Postulantom - za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy, liturgii Wielkiego Czwartku, poświęcenia pokarmów i wszelkie prace w klasztorze oraz kościele;


Bratu Robertowi – za Słowo Boże głoszone w czasie Gorzkich Żali;


Bratu Ryszardowi i tym, którzy mu pomagali - za przygotowanie Bożego Grobu, wystrój kościoła i jego czystość;


Ministrantom - za oprawę liturgiczną i czuwanie przy Ciemnicy i Bożym Grobie;


Wspaniałym Scholom: Capuccinorum i Młodzieżowej, Robertowi od nagłośnienia i panu Organiście – za pięknie przygotowane śpiewy oraz radość w przeżywaniu spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym;


Harcerzom ze Szczepu „Leśne Plemię” - za wartę przy Bożym Grobie i pomoc w przygotowaniu liturgii Triduum Paschalnego;

Wszystkim Parafianom, Wspólnotom Parafialnym i Sympatykom oraz Przyjaciołom klasztoru - za włączenie się na różne sposoby w przeżywanie i świętowanie tajemnic paschalnych.


2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy o godz. 17.00 na uroczyste Nieszpory, kończące Triduum Paschalne.


3. Dziękujemy parafianom z ulicy: Paderewskiego, Szymanowskiego, Ogińskiego, Wieniawskiego i Chopina, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: 11-go Listopada, blok nr. 1, klatka I i II. Sprzątanie we wtorek o godz. 16.00 i w sobotę, ze względu na nabożeństwo Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


4. W dniu jutrzejszym Msze święte według porządku niedzielnego, a składka będzie przeznaczona na potrzeby KATOLICKICH UCZELNI.


5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek, nabożeństwo powołaniowe o godz. 17.30. W pierwszy piątek dodatkowa Msza św. o godz. 16.30 (możliwość spowiedzi od 15.30). Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00. W sobotę wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00 oraz nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.


6. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.


7. Z wyprzedzeniem informujemy, że w tym roku, ze względu świętowanie Wielkanocy, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (u nas Odpust), jest przeniesiona z 25 marca, na poniedziałek 9 kwietnia.


8. W tym radosnym czasie świętowania Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosimy przyjąć od całej naszej Wspólnoty najserdeczniejsze życzenia: Niech Jezus Chrystus, Zmartwychwstały Pan, dotyka Waszych serc, napełniając je miłością. Niech błogosławi Wam i waszym Rodzinom, tak byście zawsze czuli Jego bliskość i opiekę. Życzymy pełnego radości i pokoju świętowania.

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli