Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, o godz. 15.00.


Spotkanie rodziców młodzieży klas licealnych, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w bieżącym roku, o godz. 18.30, w auli Jana Pawła II.


O godz. 18.30, odbędzie się na naszej kawiarence „Przystań”, Misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez Zespół „Pieśń Ciszy”. Informacje odnośnie zapisów, znajdują się na plakacie. Oczywiście kawiarenka jest dziś czynna normalnie.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Kołłątaja, Moniuszki, Niemcewicza i Rozwadowskiej za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Paderewskiego, Szymanowskiego, Ogińskiego, Wieniawskiego i Chopina. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w Wielką Sobotę (wyjątkowo!) o godz. 16.00.


Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale o godz. 16.30 (w czasie nabożeństwa zbierana jest taca na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu).


1. W Wielkim Tygodniu spowiadać będziemy w: poniedziałek, wtorek i środę od 7.00 do 18.30. Informujemy również, że w poniedziałek, 26 marca, będzie cały dzień spowiedź w kościele Matki Bożej Królowej Polski, gdzie będziemy obecni także my, bracia. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek u nas spowiedź będzie od 7.00 do 17.00, a w Wielką Sobotę od 7.00 do 14.00. Bardzo prosimy o rozsądne i wcześniejsze zaplanowanie sobie spowiedzi tak, by nie zostawić jej na ostatnią chwilę, zwłaszcza, że u nas wielu braci choruje i będzie mogło spowiadać maksymalnie po 3 dyżurujących. Dobrze więc szczególnie wykorzystać możliwość spowiedzi w Wielki Poniedziałek, w kościele Matki Bożej Królowej Polski, gdzie będzie bardzo wielu kapłanów, jak również możliwość spowiedzi w innych kościołach w Wielki Piątek, po liturgiach, do godz. 24.00. Przekażcie tą prośbę swoim bliskim i znajomym.


2. W Wielki Wtorek, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych z naszej parafii, do których nie chodzimy w pierwsze piątki, a którzy zostaną zgłoszeni. Adresy chorych prosimy składać w zakrystii lub na furcie klasztornej.


3. W rozpoczynającym się Wielkim Tygodniu, zapraszamy wszystkich wiernych na Triduum Paschalne, pozwalające głębiej przeżyć Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie naszego Pana:


Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, a po niej adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do godz. 24.00.


Wielki Piątek – dzień męki i śmierci naszego Zbawiciela, dzień powagi i postu ścisłego. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. O godz. 8.00 Jutrznia i Godzina Czytań, dla wszystkich w Kościele, o godz. 12.00 Modlitwa w ciągu dnia, o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, o 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, a po niej adoracja Pana Jezusa w Grobie przez całą noc. Adoracja będzie przebiegała w następującym porządku: Po zakończeniu Liturgii Męki Pańskiej odśpiewamy wszystkie trzy części Gorzkich Żali. Potem czuwanie przy Panu Jezusie dla wszystkich parafian i chętnych. Od godz. 22.00 - 23.00 adorację animuje Żywy Różaniec, od 23.00 - 24.00 FZŚ, GMOP i Apostolstwo Dobrej Śmierci, od 24.00 do 1.00 w nocy Neokatechumenat, od 1.00 do 2.00 Odnowa w Duchu św., od 2.00 do 3.00 Młodzież Franciszkańska Tau, Wspólnota Franciszkańska Tau i sympatycy św. Franciszka, od 3.00 do 4.00 Ruch Światło - Życie, od 4.00 do 5.00 Parafialny Klub Sportowy, Ścianka Wspinaczkowa, Świetlica „Promyczek”, od 5.00 do 6.00 Kręgi Rodzin i Klub seniora „Promyk”, od 6.00 do 7.00 Harcerze.


Wielka Sobota – dzień oczekiwania na Zmartwychwstanie Pana. Przez cały dzień do godz. 18.00 adoracja Pana Jezusa spoczywającego w grobie. O godz. 8.00 Jutrznia i Godzina Czytań dla wszystkich w Kościele, o godz. 12.00 Modlitwa w ciągu dnia. Święcenie pokarmów przed Kościołem (a jeśli nie będzie pogody w sali Jana Pawła II) od godz. 10.00 do 16.00 (o godz. 14.00 będzie MOTO-ŚWIĘCONKA; informacje na plakatach). O godz. 21.00 Liturgia Wigilii Paschalnej, a po niej procesja rezurekcyjna. Na liturgię Wigilii Paschalnej przynosimy świece, by odnowić przyrzeczenia chrzcielne.

 
4. W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 17.00 zapraszamy na Nieszpory kończące Triduum Paschalne.

5. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Stalowej Woli – Rozwadowie przypomina rodzicom o zapisach dzieci do klas pierwszych z rocznika 2011, a do oddziału przedszkolnego z rocznika 2012 i 2013. Ze w względu na sprawy organizacyjne szkoły jest to sprawa bardzo ważna. Natomiast Katolicka Szkoła Podstawowa ogłasza zapisy do klas I, IV i VII i informuje, że Dzień Otwarty Szkoły będzie w sobotę, 7 kwietnia, od godz. 9.00. Szczegółowe dane na plakatach oraz na stronie internetowej szkoły.


6. W minionym tygodniu, z naszej parafii odeszli do Pana: Kamil Kmieć – lat 30, Adam Wacht – lat 66, Alicja Compała – lat 78, Piotr Ryczko – lat 43 i Waldemar Siergiej - lat 69. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli