Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Prowadzi je o. Janusz Chwast dominikanin, którego serdecznie witamy. Nauki rekolekcyjne są głoszone dziś, w niedzielę, na wszystkich Mszach św. oraz na Gorzkich Żalach o godz. 16.30 (na które serdecznie zapraszamy). Natomiast w tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 7.00, 8.00 i 18.00. W środę będziemy zbierać składkę na potrzeby Rekolekcjonisty. Zachęcamy do gorliwego udziału w tych bardzo ważnych dniach odnowy duchowej.


Zapraszamy na kawę i ciasto do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 21.00.


Dziękujemy parafianom z ulicy Nowowiejskiego i Jana Pawła II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Kołłątaja, Moniuszki, Niemcewicza i Rozwadowskiej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W poniedziałek, 19 marca, obchodzimy Uroczystość św. Józefa, patrona Kościoła Katolickiego, naszej Prowincji Zakonnej i współpatrona Apostolstwa Dobrej Śmierci.


2. Od poniedziałku rozpoczną się rekolekcje dla Szkoły Podstawowej nr 11. Plan podany został w szkole. Prosimy rodziców o zapoznanie się z nim i umożliwienie uczestnictwa w rekolekcjach dzieciom.


3. Msza z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 22 marca, o godz. 18.00.


4. W piątek, 23 marca, Droga Krzyżowa z kościoła Matki Bożej Szkaplerznej do naszego. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 18.00, w kościele Farnym. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tej modlitwie. Z tej racji, nie będzie u nas w tym dniu drogi krzyżowej o 17.15 i 19.00, ale będzie o 8.30 – dla wszystkich i o 16.30 – dla dzieci. Msza św. dla Grupy Modlitwy Ojca Pio, w tym dniu, o godz. 18.00.


5. Niedziela za tydzień 25 marca, to Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczysta procesja z palmami o godz. 10.30 i 12.00. O godz. 15.00 Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.30, w auli Jana Pawła II odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży klas licealnych, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w bieżącym roku. Również w przyszłą niedzielę, zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez Zespół „Pieśń Ciszy”, do naszej kawiarenki „Przystań”, o godz. 18.30. Szczegóły i informacje odnośnie zapisów, na plakacie w gablocie.


6. Najbliższy tydzień, to czas bezpośrednio poprzedzający Wielki Tydzień. Bardzo prosimy o wcześniejsze zaplanowanie sobie przystąpienia do Sakramentu Pokuty, tak by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Informujemy, że w najbliższych dniach będzie spowiedź w różnych kościołach naszego Dekanatu. W środę, 21 marca, u Michalitów. W czwartek, 22 marca, kapłani z Dekanatu będą spowiadać u nas i w tym też dniu będzie spowiedź w Farze. W piątek, 23 marca, będzie spowiedź w Florianie, a w sobotę, 24 marca, w Opatrzności. Wreszcie w Wielki Poniedziałek, 26 marca, będzie spowiedź w kościele Matki Bożej Królowej Polski. Oczywiście w poszczególnych, wymienionych kościołach, będziemy też spowiadać my, bracia.


7. Zapraszamy osoby, które chciałyby przekazać 1% podatku na działające przy klasztorze Stowarzyszenie Pokój i Dobro, do skorzystania z bezpłatnego rozliczenia zeznań podatkowych. Punkt rozliczeń znajduje się w salce obok kancelarii i jest czynny w poniedziałki i czwartki. W tym tygodniu w poniedziałek wyjątkowo, z racji rekolekcji parafialnych, od 17.00 tylko do 18.00 i w czwartek już normalnie od 17.00 do 19.00.


8. W ostatnich dnia odeszli do Pana z naszej parafii: Tadeusz Maziarz – l. 72 i Kazimiera Karczarz – l. 70. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli