Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Zapraszamy na kawę i ciasto do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 21.00.


Dziękujemy parafianom z ulicy Okrężnej, Klonowej i 11-go listopada (domki jednorodzinne), za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Nowowiejskiego i Jana Pawła II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w każdą niedzielę, o godz. 16.30 (w czasie nabożeństwa zbierana jest taca na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu) oraz Drogi krzyżowe w piątki o 8.30 i 17.15 dla wszystkich, o 16.30 dla dzieci i o 19.00 dla młodzieży.


2. Wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek, 12 marca, o godz. 19.00. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. Będzie to szczególna okazja, by uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa i powierzyć mu całe swoje życie.


3. Przypominamy, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych, których udzielają studenci prawa, pod opieką swoich profesorów, w każdą środę, od 15.00 do 17.00, w sali 023, obok kancelarii parafialnej.


4. Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci, w czwartek, 15 marca, o godz. 18.00.


5. W sobotę, 17 marca, swoje imieniny obchodzi br. Zbigniew Wszołek. Pamiętajmy o gorącej modlitwie w intencji Solenizanta, a uroczystą Mszę św. w Jego intencji odprawimy o godz. 18.00.


6. Młodzież z klas siódmych Szkoły Podstawowej i drugich Gimnazjum, przygotowującą się do bierzmowania w naszej parafii, zapraszamy na Mszę św. w naszym kościele, również w sobotę, 17 marca, o godz. 15.00. Natomiast osoby udające się na pielgrzymkę do Włoch w maju, będą miały w tym dniu spotkanie informacyjne w refektarzu klasztornym, o godz. 16.00.


7. Parafia Trójcy Przenajświętszej zaprasza wszystkich zainteresowanych na Rodzinne Świętowanie Niedzieli, w niedzielę za tydzień, 18 marca. O 10.30 Msza św., a po niej spotkanie przy ciastku i kawie. Konferencję pod tytułem "Świadectwo o rodzinie" wygłosi pani dr Wanda Półtawska, która przyjaźniła się ze św. Janem Pawłem II i była z nim w czasie jego śmierci. Informacje szczegółowe na plakacie.


8. Za tydzień, od przyszłej niedzieli 18 marca (a właściwie od wieczora 17 marca) do środy 21 marca, będą w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Janusz Chwast dominikanin, który obecnie jest w klasztorze w Warszawie i który przez wiele lat był duszpasterzem Duszpasterstwa Akademickiego Studnia, regularnie odprawia też Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. Prosimy o zaplanowanie sobie tak czasu, by móc uczestniczyć w tych szczególnych dniach odnowy duchowej.


9. Zapraszamy osoby, które chciałyby przekazać 1% podatku na działające przy klasztorze Stowarzyszenie Pokój i Dobro, do skorzystania z bezpłatnego rozliczenia zeznań podatkowych. Punkt rozliczeń znajduje się w salce obok kancelarii w poniedziałki i czwartki od 17.00 do 19.00.


10. W piątek, 23 marca, wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa ze Stalowej Woli do Sandomierza. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00 w kościele św. Jana Pawła II (Parafia Akademicka). Informacje szczegółowe o akcji i zapisach na plakacie w gablocie oraz na ulotkach znajdujących się na stoliku z tyłu kościoła.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli