Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 21.00, gdzie świętujemy Dzień Kobiet. Oczywiście jest ciasto i kawa, ale także inne niespodzianki i atrakcje, w tym dla kobiet, dzieci i wszystkich chętnych.


Dziękujemy parafianom z ulicy Harcerskiej, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Okrężnej, Klonowej i 11-go listopada (domki jednorodzinne). Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, wyjątkowo o godz. 10.00.


1. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w każdą niedzielę, o godz. 16.30 (w czasie nabożeństwa zbierana jest taca na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu) oraz Drogi krzyżowe w piątki o 8.30 i 17.15 dla wszystkich, o 16.30 dla dzieci i o 19.00 dla młodzieży.


2. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek, 9 marca, po Mszy św. wieczornej (ok. 18.40), do sali 023.


3. Stalowowolska droga krzyżowa dla mężczyzn do św. Józefa w Nisku, odbędzie się również w piątek. Rozpoczęcie przy kościele św. Jana Pawła II, o godz. 18.00.


4. Z wyprzedzeniem informujemy, że za dwa tygodnie, od niedzieli 18 marca do środy 21 marca, w naszej parafii będą rekolekcje parafialne. Poprowadzi je o. Janusz Chwast dominikanin, który obecnie jest w klasztorze w Warszawie i który przez wiele lat był duszpasterzem Duszpasterstwa Akademickiego Studnia, regularnie odprawia też Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. Już dziś prosimy o zaplanowanie sobie tak czasu, by móc uczestniczyć w tych tak szczególnych dniach odnowy duchowej.


5. Zapraszamy osoby, które chciałyby przekazać 1% podatku na działające przy klasztorze Stowarzyszenie Pokój i Dobro, do skorzystania z bezpłatnego rozliczenia zeznań podatkowych. Punkt rozliczeń znajduje się w salce obok kancelarii w poniedziałki i czwartki od 17.00 do 19.00.


6. W gablocie można znaleźć wywieszone ogłoszenia dotyczące Dnia Otwartego w Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli, jak również zaproszenie na zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat, w Szkole Podstawowej nr 9. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z nimi.


7. Parafialny Klub Sportowy „SAN”, działający przy naszym klasztorze w Stalowej Woli, ogłasza nabór do drużyny trampkarzy. Zaproszeni są chłopcy od pierwszej do siódmej klasy szkoły podstawowej. Klub zapewnia stroje piłkarskie, dresy, wycieczki i obozy. Zajęcia są bezpłatne. Informacje kontaktowe znajdują się w gablocie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli