Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przed kościołem wspólnoty franciszkańskie (FZŚ, WFTAU i MFTAU) rozprowadzają lutowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. W nim wiele ciekawych artykułów i zdjęć, w tym słowo wstępne gwardiana, zawierające posumowanie 2017 roku, które było wygłoszone w wieczór SYLWESTROWY.


Dziś nasza kawiarenka jest nieczynna. W przyszłą niedzielę zapraszamy normalnie, od 10.00 do 21.00. Dodatkową atrakcją będą "Walentynki w Przystani". Opiekunowie Kawiarenki oraz Centrum Kształcenia TORUS przygotowali kilka atrakcji. O godz. 16.00 nastąpi projekcja filmu "Pamiętnik". Ponadto, przez cały dzień będzie można zakupić ręcznie robione karteczki walentynkowe, ciasteczka w kształcie serca i inne gadżety. Dochód przeznaczony będzie na misje kapucyńskie i funkcjonowanie kawiarenki.


Dziękujemy parafianom z ulicy Tysiąclecia i Sarny, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Dębowej i Piastowskiej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie św. Agaty. Na Mszach św. poświęcenie chleba, wody i soli.


We wtorek – wspomnienie św. Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.


W środę – wspomnienie św. Kolety, dziewicy.


W sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.


2. W środę, 7 lutego, swoje imieniny obchodzi br. Ryszard Ślusarz, posługujący w zakrystii. W tym dniu odprawimy uroczystą Mszę św. w Jego intencji, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Solenizanta.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio informuje swoich członków i sympatyków, że spotkanie formacyjne w lutym, jest przeniesione na trzeci piątek miesiąca, 16 lutego, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40.


4. W niedzielę za tydzień, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele, Msze święte z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, będą dzień wcześniej, w sobotę 10 lutego, o godz. 11.00 (Msza św. dodatkowa) i o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących, a ich opiekunów i osoby zdrowe prosimy o przekazanie im informacji i o pomoc w dotarciu do naszej świątyni.


5. W gablocie, obok ogłoszeń znajduje się plakat o DNIU SKUPIENIA dla mężczyzn, który odbędzie się w Sandomierzu, w sobotę, 17 lutego. Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się.


6. Misjonarze kapucyni ponownie zapraszają do akcji „Pączek dla Afryki”. Cele tegorocznej zbiórki to pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej, budowa szkół, przedszkola, studni i kaplic. Głównym dniem akcji jest tłusty czwartek, ale wpłat można dokonywać przez cały Wielki Post aż do Świąt Wielkanocnych. Przekazując kwotę, którą wydałbyś na pączka możesz kupić dowolną liczbę posiłków dla dzieci. Koszt jednego posiłku to 1 zł. Za każdego Twojego pączka, którego sobie odmówisz, misjonarz kupi posiłki dla dwójki dzieci w Afryce. Podziel się tym, co lubisz i wyślij swojego pączka do Afryki przez stronę pączek.kapucyni.pl. Włącz się w misyjne dzieło Kościoła. Szczegóły o akcji znajdziesz na plakacie.


7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, od 18 do 24 października. Informacje i zapisy u br. Darka, a także w zakrystii.

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli