Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Swoje imieniny obchodzi br. Jarosław Sójka. Mszę św. w jego intencji, odprawimy w poniedziałek, 22 stycznia, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.


Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św., zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00, po której odbędzie się spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


Dziękujemy wszystkim drogim Parafianom, za przyjmowanie nas po kolędzie i za składane w kopertach na tacę ofiary związane z kolędą. Odwiedziny duszpasterskie zakończyliśmy w czwartek, ale gdyby ktoś jeszcze chciał, byśmy przyszli pobłogosławić mieszkanie, prosimy to zgłosić w kancelarii lub na furcie.


Zapraszamy do naszej kawiarenki od godz. 10.00 do 21.00 na ciasto i kawę, z których dochód wspiera misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Franciszkańskiej, Dąbrowskiej i Sochy, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Monte Cassino. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła


W czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła


W piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa


2. We wtorek, 23 stycznia, zapraszamy czcicieli i sympatyków św. o. Pio, na nabożeństwo o godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 18.00.


3. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 25 stycznia, o godz. 18.00.


4. W niedzielę za tydzień, 28 stycznia, spotkanie opłatkowe Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 14.00 adoracja przy żłóbku, o godz. 14.30 Msza św. i po niej opłatek dla braci i sióstr FZŚ oraz sympatyków.


5. Gości i Przyjaciół naszego klasztoru informujemy, że na furcie oraz na stoliku z tyłu kościoła, znajdują się nasze nowe kalendarze, które można zabierać do domu, jeśli jeszcze ktoś potrzebuje.


6. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Ziemi Świętej - „Śladami Pana Jezusa”, w terminie od 5 do 11 kwietnia 2018 r., zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 stycznia, o godz. 16.00, w naszej kawiarence „Przystań”. Informujemy również, że z racji wielu osób chętnych, na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, organizujemy jeszcze jeden wyjazd, od 18 do 24 października tego roku. Koszt taki sam jak kwietniowej - 2880 zł. i 120 dolarów. Przy zapisie wpłata zaliczki w wysokości 500 zł. Plan pielgrzymki znajduje się w gablocie obok ogłoszeń. Wszelkie informacje i zgłoszenia u proboszcza br. Dariusza, w zakrystii i w kancelarii.


7. W ostatnich dniach odeszła do Pana z naszej parafii: Anna Wilczyńska – lat 83. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli