Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Zapraszamy do naszej kawiarenki od godz. 10.00 do 21.00 na ciasto i kawę, z których dochód wspiera misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Sikorskiego, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Franciszkańskiej, Dąbrowskiej i Sochy. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych i złożone ofiary. Zebraliśmy na potrzeby misji prowadzonych przez naszych braci ok. 4500 zł.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek – wspomnienie świętych Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich.


W środę – wspomnienie św. Antoniego, opata.


W piątek - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.


2. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, w poniedziałek, 15 stycznia, o godz. 18.00.


3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Baranek Zwyciężył”, zaprasza młodzież i dorosłych na Seminarium Wiary. Rozpoczęcie cyklu spotkań we wtorek, 16 stycznia, o godz. 19.00, w sali Jana Pawła II. 


4. W piątek, 19 stycznia, o godz. 17.15, wychowawcy wraz z dziećmi, zapraszają na BAJKOWE JASEŁKA, które odbędą się w Świetlicy Promyczek. Również w Świetlicy Promyczek, w czasie ferii zimowych, od 5 do 9 lutego, będzie zorganizowany wypoczynek dla dzieci pod hasłem: „Ferie w rewitalizowanym Rozwadowie”. Zapisy w budynku Świetlicy Promyczek, w poniedziałek, 15 stycznia, w godz. od 16.00 do 19.00.


5. W niedzielę za tydzień, 21 stycznia, swoje imieniny obchodzi br. Jarosław Sójka. Mszę św. w jego intencji, odprawimy w poniedziałek, 22 stycznia, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.


6. Również w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 9.00, zaśpiewa chór Gaude Vitae, który w tym roku świętuje 10-lecie istnienia, natomiast na Mszy św. o godz. 12.00, wyjątkowo zaśpiewają Franusie, a po Mszy św. będzie wspólne kolędowanie, na które bardzo serdecznie zapraszamy.


7. Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Podczas niej nie zbieramy ofiar. Można je składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”. Jak to już zapewne wielu zauważyło, pomaga nam w tej posłudze br. Konrad Baran, który obecnie jest na placówce w Krakowie Olszanicy i zajmuje się sprawami powołań. Bardzo się cieszymy jego obecnością i życzmy mu wszelkich potrzebnych łask.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• W poniedziałek 15 stycznia – Niemena, Sasankowa, Krokusowa, Konwaliowa, Kasztanowa, Morelowa, Orzechowa i Chmielna.


• We wtorek 16 stycznia – Głogowa, Stokrotki, Poziomkowa, Kusocińskiego, Tysiąclecia, Krasickiego, Brzozowa, Jodłowa i Cyprysowa.


• W środę 17 stycznia – Sarny, Franciszkańska, Dąbrowskiej, Monte Cassino, Korczaka, Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Piastowska, Sochy, Dębowa, Karpacka, Emilii Plater i Głowackiego.


• W czwartek 18 stycznia – Traugutta, Targowa, Sikorskiego i kolęda dodatkowa.


8. Referat Powołaniowy naszej Prowincji Zakonnej zaprasza młodzież męską na różne akcje, które odbędą się w czasie ferii zimowych. Informacje szczegółowe są umieszczone w gablocie, obok ogłoszeń.


9. W ostatnich dniach odeszły do Pana z naszej parafii: Mieczysława Paruch - lat 65 i Stanisława Topólska – lat 90. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli