Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak kolędy i wystrój kościoła pozostają do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego.


Zapraszamy do naszej kawiarenki od godz. 10.00 do 21.00 na ciasto i kawę. Środki uzyskane ze sprzedaży, wspierają także misje prowadzone przez naszych braci.


Dziś do domów naszych parafian dotrą kolędnicy misyjni wywodzący się z działających przy klasztorze grup dziecięcych i młodzieżowych. Zbiórka z tej kolędy zostanie przekazana na dożywianie i naukę dzieci będących pod opieką misjonarzy, Braci Kapucynów w Czadzie i Republice Środkowej Afryki. Rozesłanie kolędników na Mszy św. godz. 10.30.


Dziękujemy parafianom z ulicy Traugutta, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00.


W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Sikorskiego. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. Franciszkański Zakon Świeckich ma swoje spotkanie w najbliższy poniedziałek, 8 stycznia, o godz. 16.00, w sali 022.


2. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne wyjątkowo w środę, 10 stycznia, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 022.


3. W tym tygodniu, w piątek, wspominamy św. Bernarda z Corleone, zakonnika.


4. Przypominamy, że do 15 stycznia trwają zapisy do świetlicy „Promyczek”, która funkcjonuje od paru dni w nowych wyremontowanych budynkach. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 16 lat na zajęcia, które są bardzo urozmaicone i odbywają się od poniedziałku do piątku, od 16.00 do 19.00.


5. Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. W dni powszednie chodzimy od godz. 16.00, a w soboty i niedzielę od 15.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie w przedsionku kościoła i znajduje się na stronie internetowej. Podczas kolędy nie zbieramy ofiar. Można je składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• W poniedziałek 8 stycznia – Wojska Polskiego 15, 18 i 20 /numery 1-10/.


• We wtorek 9 stycznia – Wojska Polskiego 20 /numery 11-40/, 24, 26 i 28 /numery 1-20/.


• W środę 10 stycznia – Wojska Polskiego 28 /numery 21-60/, 32 i 36.


• W czwartek 11 stycznia – Wojska Polskiego 38, 40 i 44.


• W piątek 12 stycznia – 11 Listopada 1 i 3 oraz Wojska Polskiego 30 i dom 30a


• W sobotę 13 stycznia – Wieniawskiego, Paderewskiego, Szymanowskiego, Chopina, Ogińskiego, Moniuszki, Kołłątaja, Rozwadowska, Nowowiejskiego,
11 listopada (domki jednorodzinne), Niemcewicza.


• W niedzielę 14 stycznia – Wiśniowa, Cicha, Górka, Harcerska, Klonowa, Okrężna, Piaskowa, Czwartaków, Klasztorna, Al. Jana Pawła II (domki).

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli