Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa oraz ostatni dzień roku 2017-go. O godz. 18.30 nabożeństwo dziękczynno - błagalne, a po nim, o godz. 19.00, Msza św. na zakończenie roku.


Żywy Różaniec rozprowadza przed Kościołem styczniowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. W nim plan kolędy i inne bardzo ciekawe publikacje. Zapraszamy do lektury.


Dziś kawiarenka jest nieczynna, przepraszamy za błędne ogłoszenie tydzień temu.


Dziękujemy parafianom z ulicy Kusocińskiego, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Traugutta. Sprzątanie wyjątkowo we wtorek o godz. 16.00 i w piątek o godz. 9.00.


1. W poniedziałek, pierwszy dzień Nowego Roku - 2018, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego. Jest to uroczystość, w którą obecność na Mszy św. jest obowiązkowa.


2. Jest już gotowy nowy budynek dla Świetlicy „Promyczek”. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 16 lat do udziału w zajęciach śródrocznych. Będą one bardzo urozmaicone i będą się odbywały od poniedziałku do piątku, od 16.00 do 19.00. Możliwość zobaczenia nowych pomieszczeń i zapisy już w nowym budynku, od 2 do 15 stycznia, w godzinach pracy Świetlicy. Ilość miejsc jest ograniczona.


3. Po świątecznej przerwie ruszają zajęcia na ściance wspinaczkowej. Zapraszamy wszystkich w środy i piątki, od 17.00 do 19.00 oraz w poniedziałki i środy, dla młodzieży i starszych, od 19.00 do 21.00.


4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo powołaniowe o godz. 17.30. W pierwszy piątek z racji kolędy nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 16.30. Możliwość spowiedzi od godz. 17.00, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. W pierwszą sobotę, z racji przypadającej uroczystości, nie będzie nabożeństwa Pierwszej Soboty.


5. W sobotę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte jak w niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Składka z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby misji i misjonarzy. Po Mszy św. o godz. 12.00, będzie nabożeństwo poświęcenia Zakonu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa oraz odnowienie profesji zakonnej, przez zakony franciszkańskie. W tym dniu również, Mszą Świętą w kościele Opatrzności Bożej, o godz. 11.30, rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Trasa będzie prowadzić do naszego Klasztoru Braci Kapucynów w Rozwadowie. Tam po wspólnym kolędowaniu będzie zakończenie Orszaku. Podczas tegorocznych Orszaków organizowanych w Diecezji Sandomierskiej, będzie prowadzona zbiórka charytatywna środków czystości i słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie. Każdy z nas uczestnicząc w Orszaku może włączyć się we wspólną pomoc i jako dar niesiony Dzieciątku Jezus, może przekazać potrzebne środki dla osób potrzebujących.


6. W przyszłą niedzielę, 7 stycznia, święto Chrztu Pańskiego. Kończy ono liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak wystrój kościoła i kolędy pozostają do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego /Matki Bożej Gromnicznej/.


7. Od wtorku, 2 stycznia, od osiedla Młodynie rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. W dni powszednie będziemy chodzić od godz. 16.00, a w soboty i niedzielę od 15.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach, znajduje się na stronie internetowej i jest w gazetce „Na szlaku”. Podczas kolędy nie zbieramy ofiar. Ofiary można składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• We wtorek 2 stycznia – Okulickiego 46 a, b i c, 56 a i b, Okulickiego domki oraz Obrońców Westerplatte domki.


• W środę 3 stycznia – Obrońców Westerplatte 3 i 5 oraz 7 /numery od 1 do 20/.


• W czwartek 4 stycznia – Obrońców Westerplatte 7 /numery od 21 do 40/, Obrońców Westerplatte 16 i Obrońców Pokoju 2.


• W piątek 5 stycznia - Obrońców Pokoju 1 i 3 oraz Wojska Polskiego 16.


• W niedzielę 7 stycznia – Wojska Polskiego 11 i 13.


8. Na prośbę parafii Farnej i firmy Pro Morte, którzy zarządzają cmentarzem rozwadowskim, również zwracamy się z prośbą o nie niszczenie ogrodzenia tego cmentarza.


9. W ostatnich dniach odeszła do Pana z naszej parafii: Teresa Śmietana, lat 90. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli