Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do godnego przeżywania tego pięknego wieczoru – poprzez wspólną modlitwę, czytanie Ewangelii z opisem narodzin Zbawiciela, dzielenie się opłatkiem i życzeniami, posiłek zgodny z tradycją, złożony z dań bezmięsnych, wspólny śpiew kolęd oraz uczestnictwo w Pasterce. Pasterki odprawimy o 22.00 i o 24.00. Same Święta niech będą czasem modlitwy i spotkań z najbliższymi w atmosferze miłości i życzliwości.


Spowiadamy dziś od godz. 5.30 do 14.00. Msze św. u nas o 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 i o 12.00. Nie ma Mszy św. o 17.30 i o 19.00!


Dziś nasza kawiarenka jest nieczynna. Zapraszamy w niedzielę za tydzień.


Dziękujemy parafianom z ulicy Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Krasickiego, Korczaka, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 17.30. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Kusocińskiego. Sprzątanie wyjątkowo w środę o godz. 16.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


1. Po świętach, w dni powszednie tygodnia, wracamy do stałego porządku odprawiania Mszy św. Tak więc będą one o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.


2. W najbliższych dniach obchodzimy:


W poniedziałek, 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego.


We wtorek, 26 grudnia – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. również według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu.


W środę, 27 grudnia – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Na Mszach św. poświęcenie wina.


W czwartek, 28 grudnia – Święto Świętych Młodzianków, męczenników. Msza z modlitwami o uzdrowienie, o godz. 18.00.


W niedzielę za tydzień, 31 grudnia, Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa oraz ostatni dzień roku 2017-go. O godz. 18.30 nabożeństwo dziękczynno - błagalne, a po nim, o godz. 19.00, Msza św. na zakończenie roku.


3. W gablocie przed kościołem znajduje się plakat dotyczący plenerowych Jasełek w Kochanach. Szczegóły są też podane na naszej stronie internetowej. To bardzo piękne wydarzenie. Wstęp jest darmowy, ale wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału, ze względów organizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z tej bardzo atrakcyjnej propozycji.


4. Tradycyjną wizytę duszpasterską – kolędę - rozpoczniemy od osiedla Młodynie – po Nowym Roku, we wtorek, 2 stycznia. Plan kolędy umieszczony jest na naszej stronie internetowej, w gablocie przed kościołem, a także podawany będzie na bieżąco.


5. W tym Wigilijnym dniu, życzymy Wam wszystkich Bożego pokoju, cierpliwości i wzajemnej życzliwości.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli