Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Wigilia Miejska dla Mieszkańców Stalowej Woli i okolic od godz. 14.00, na placu Piłsudskiego. Informacje szczegółowe na plakacie przed kościołem i plakatach wywieszonych w różnych miejscach miasta.


Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców o godz. 15.00, a po niej spotkanie na sali Jana Pawła II, a o godz. 20.15 Msza św. Trydencka.


Młodzież Oazowa, jak co roku rozprowadza sianko na stół wigilijny oraz kadzidło i kredę. Zebrane w ten sposób ofiary pozwolą na dofinansowanie rekolekcji tej wspólnoty.


Zapraszamy do naszej kawiarenki od godz. 10.00 do 21.00 na ciasto i kawę. Środki uzyskane ze sprzedaży, wspierają także misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Morelowej, Orzechowej i Chmielnej, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Krasickiego, Korczaka. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


1. Przypominamy, że Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku, o godz. 6.00 rano, a w soboty o godz. 7.00.


2. Grafik spowiedzi na najbliższe dni jest następujący:


W poniedziałek, 18 grudnia, będzie przez cały dzień spowiedź w kościele Matki Bożej Szkaplerznej i będzie też na niej jeden z naszych braci. U nas w tym dniu spowiedź 30 min przed Mszami św. oraz na dzwonek, według stałego harmonogramu.


Kapłani z naszego dekanatu, będą spowiadać u nas we wtorek, 19 grudnia, w godzinach od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 18.00.


W środę, 20 grudnia, będzie przez cały dzień spowiedź w kościele Matki Bożej Królowej Polski, a w czwartek w kościele Opatrzności. Oczywiście będziemy także my tam posługiwać. U nas w tych dniach, podobnie jak w poniedziałek, spowiedź 30 min przed Mszami św. oraz na dzwonek, według stałego harmonogramu.


W piątek i sobotę spowiadamy od godz. 6.00 do 18.30.


W niedzielę za tydzień, w Wigilię, spowiadamy od godz. 6.00 do 14.00. Msze św. w tym dniu u nas o 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 i o 12.00. Nie będzie Mszy św. o 17.30 i o 19.00. Już teraz prosimy o zorganizowanie sobie czasu tak, by dobrze przeżyć spowiedź, nie zostawiając jej na ostatnią chwilę.


3. Od poniedziałku rano, przy ołtarzu będzie płonęło Światło Betlejemskie. Można będzie podejść, zapalić swój lampion i zabrać je do domu.


4. W piątek, 22 grudnia, od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych, do których nie chodzą w Pierwsze Piątki miesiąca. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii, lub też telefonicznie.


5. W sobotę, 23 grudnia, zapraszamy czcicieli i sympatyków św. o. Pio, na nabożeństwo o godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 18.00.


6. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli zaprasza małżonków na Walentynkowy Dzień Małżeński, który odbędzie się 10 i 11 lutego 2018r. (do wyboru) w parafii św. Jana Pawła II i w Restauracji „Sezam”. Szczegóły na plakatach.


7. Zachęcamy do godnego przeżywania wieczoru WIGILIJNEGO (w niedzielę 24 grudnia) – poprzez wspólną modlitwę, czytanie Ewangelii z opisem narodzin Zbawiciela, dzielenie się opłatkiem i życzeniami, posiłek zgodny z tradycją, złożony z dań bezmięsnych, wspólny śpiew kolęd oraz uczestnictwo w Pasterce. Same Święta niech będą czasem modlitwy i spotkań z najbliższymi w atmosferze miłości i życzliwości.


8. Pasterki odprawimy o 22.00 i o 24.00.


9. W Uroczystość Bożego Narodzenia, w poniedziałek 25 grudnia i w drugi dzień świąt, w Święto św. Szczepana, we wtorek 26 grudnia, Msze św. według porządku niedzielnego.


10. W tym tygodniu odszedł do Pana z naszej parafii: Krzysztof Wróbel, lat 62. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…


11. Na ten czas bezpośredniego przygotowania do świąt, życzymy Bożego pokoju, cierpliwości i wzajemnej życzliwości.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli