Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Dziś przypada dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem harcerze ze Szczepu "Leśne Plemię" oraz Oaza zbierają ofiary do puszek. Zapraszamy także do naszej kawiarenki od godz. 10.00 do 21.00 na ciasto i kawę. Środki uzyskane ze sprzedaży też zostaną przeznaczone na ten cel.


Także dziś Młodzież Franciszkańska Tau rozprowadza opłatki z miodem na stół wigilijny. Ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych młodzieży.


Dziękujemy parafianom z ulicy Poziomkowej, Stokrotki i Kasztanowej, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Morelowej, Orzechowej i Chmielnej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:


W środę – wspomnienie św. Łucji, dziewicy.


W czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.


2. Zakończyliśmy roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie braci i naszego gospodarza oraz złożone ofiary, które przeznaczymy na ogrzewanie kościoła, klasztoru i salek dla wspólnot. Jednocześnie informujemy, że jeśli ktoś jeszcze nie nabył opłatka, można to uczynić w sklepiku na furcie klasztornej.


3. Przypominamy, że Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku, o godz. 6.00 rano, a w soboty o godz. 7.00.


4. W piątek, 15 grudnia Msza św. dla Kręgów Rodzin o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.


5. Młodzież z klas siódmych i drugich Gimnazjum, przygotowujących się do bierzmowania, zapraszamy na wspólną Mszę świętą w sobotę 16 grudnia o godz. 11.00 w naszej świątyni.


6. W przyszłą niedzielę, 17 grudnia Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców o godz. 15.00, a po niej spotkanie na sali Jana Pawła II i o godz. 20.15 Msza św. Trydencka.


7. Również w przyszłą niedzielę Młodzież Oazowa jak co roku po mszach św. będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny oraz kadzidło i kredę, zebrane w ten sposób pieniądze pozwolą w dużej mierze na dofinansowanie rekolekcji. Za wszystkie ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.


8. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli zaprasza małżonków na Walentynkowy Dzień Małżeński, który odbędzie się 10 i 11 lutego 2018r. (do wyboru) w parafii św. Jana Pawła II i w Restauracji „Sezam”. Szczegóły na plakatach.


9. W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii: Ewa Kornek lat 69 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli