Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i czcicieli św. Franciszka, o godz. 15.00.


Zapraszamy do Kawiarenki „Przystań”, od godz. 10.00 do godz. 21.00, na wspaniałą kawę, ciasto, herbatę itd., z których dochód wspiera także misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 44, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Konwaliowej, Krokusowej i Głogowej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, wyjątkowo o godz. 10.00, z racji nabożeństwo Pierwszej Soboty.


1. W środę, 29 listopada, święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego i rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.


2. W czwartek, 30 listopada, święto św. Andrzeja Apostoła. W tym dniu swoje imieniny obchodzą: br. Andrzej Surkont i br. Andrzej Zachariasz Nycz. Uroczysta Msza św. w ich intencji, zostanie odprawiona w tym dniu, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Solenizantów. Również w tym dniu,
o godz. 19.00, w kawiarence Przystań, walne spotkanie członków Stowarzyszenia Pokój i Dobro. Z uwagi na powagę omawianych spraw, prosimy o konieczne przybycie.


3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00. W sobotę wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00 oraz nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.


4. Nasi bracia zakonni: br. Ryszard Ślusarz i br. Janusz Mędygrał oraz p. Andrzej Krawczyk – gospodarz klasztoru, kontynuują roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji, które przeznaczymy na ogrzewanie kościoła, klasztoru i salek dla wspólnot.


5. Za tydzień rozpocznie się okres Adwentu. Parę miesięcy temu zapowiadaliśmy, że Roraty w tym roku będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku, o godz. 6.15 rano. Po przemyśleniu i wysłuchaniu wielu Waszych głosów, zdecydowaliśmy się, że będą one o godz. 6.00 rano (trochę wcześniej). Intencje przyjęte na godz. 6.15, przesuwają się więc na godz. 6.00. W soboty Roraty będą o godz. 7.00 rano. Przepraszamy za utrudnienia i zmiany.


6. Za tydzień, 3 grudnia, w I Niedzielę Adwentu, rozpoczniemy rekolekcje parafialne. Poprowadzi je br. Maciej Zinkiewicz, który obecnie jest na placówce w Krakowie Olszanicy i pełni funkcję dyrektora naszego Wydawnictwa Serafin. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedziele na wszystkich Mszach św. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 6.00 (Roraty), 8.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi będzie przez cały czas rekolekcji, pół godziny przed każdą Mszą św., jak również na dzwonek, zgodnie ze stałym harmonogramem.


7. W gablocie obok ogłoszeń, wywieszony jest komunikat Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej dotyczący tlenku węgla i związanych z nim zagrożeń. Prosimy o zapoznanie się z nim i wprowadzenie w życie. Jest także plakat informujący o zawodach wspinaczkowych 8 grudnia. Zapisy podczas zajęć na ściance. Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli