Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


O godz. 15.00 dodatkowa Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prosimy o obecność.


Dziś wyjątkowo Kawiarenka „Przystań” jest nieczynna. Za tydzień zapraszamy normalnie, od godz. 10.00 do godz. 21.00.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, Wojska Polskiego, blok nr 44, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 44, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.


We wtorek – wspomnienie – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.


W środę – wspomnienie - św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.


W piątek – wspomnienie – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.


2. Wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek, 20 listopada, o godz. 19.00.


3. Również od poniedziałku, 20 listopada, nasi bracia zakonni: br. Ryszard Ślusarz i br. Janusz Mędygrał oraz p. Andrzej Krawczyk – gospodarz klasztoru, rozpoczną roznoszenie opłatków wigilijnych. Będą chodzić w godzinach popołudniowych. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie. Ofiary składane przy tej okazji, zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła, klasztoru i salek dla wspólnot.


4. We wtorek, 21 listopada, swoje imieniny obchodzi br. Janusz Mędygrał. Uroczysta Msza św. w jego intencji, zostanie odprawiona w tym dniu, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Solenizanta.


5. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 23 listopada, o godz. 18.00.


6. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków, na comiesięczną Mszę św. wyjątkowo w piątek, 24 listopada, o godz. 18.00, oraz wcześniej na różaniec o godz. 17.15.


7. W niedzielę za tydzień obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnią niedzielę roku liturgicznego. W tym dniu zapraszamy Franciszkański Zakon Świeckich i czcicieli św. Franciszka, na Mszę św. o godz. 15.00.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli