Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Bardzo dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na pokrycie różnych prac remontowych w naszej świątyni i klasztorze. Zebraliśmy 7575, 83 zł., co pokrywa większość kosztów poniesionych przez nas przy konserwacji figury Anioła i obrazu Matki Bożej i na ten cel zostaje przeznaczone.


Dziś obchodzimy I Światowy Dzień Ubogiego w Diecezji Sandomierskiej. Także w kolejnych dniach będą różne spotkania w tej tematyce, zarówno w Stalowej Woli, jak i w Sandomierzu. Foldery informacyjne są wyłożone na stoliku z tyłu kościoła.


Zapraszamy do naszej Kawiarenki „Przystań”, od godz. 10.00 do 21.00, na herbatę, kawę i ciasto, z których dochód wspiera także misje prowadzone przez naszych braci. Jednocześnie informujemy, że w przyszłym tygodniu w niedzielę kawiarenka wyjątkowo będzie nieczynna.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 40, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 44, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie - świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski


We wtorek – wspomnienie – świętych męczenników Mikołaja Tavelicia i Towarzyszy.


W piątek – święto - św. Elżbiety Węgierskiej, patronki FZŚ.


W sobotę – wspomnienie - bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.


2. W najbliższy poniedziałek, 13 listopada, o godz. 17.00, w sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z trzecich klas gimnazjum.


3. Przypominamy, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych, których udzielają studenci prawa, pod opieką swoich profesorów. Z takich porad można skorzystać w każdą środę, od 15.00 do 17.00, w sali 023, obok kancelarii parafialnej.


4. W sobotę, 18 listopada, odbędzie się w Sandomierzu konferencja „Solidarni z rodziną”, pod patronatem Księdza Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Informacje szczegółowe znajdują się na plakacie w gablocie.


5. W listopadzie odmawiamy różaniec wypominkowy, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Kartki z imionami zmarłych, można ciągle składać w zakrystii, w kancelarii, lub na furcie.


6. W ostatnich dniach, odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Józef Szczęszek – lat 79, Władysław Kułaga – lat 93, Kamil Karbarz – lat 16 oraz Maria Geraszek, która żyła 40 minut. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli