Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Zgodnie z zapowiedzią, dziś przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na pokrycie różnych prac remontowych, w tym szczególnie kosztów prac konserwatorskich przy drewnianej rzeźbie Anioła na chmurce, przywróconego nad starą amboną oraz obrazu „La Madonna di Foligno”, który jest wystawiony do prezentacji, a ostatecznie będzie wisiał w kancelarii parafialnej. Koszt tych prac poniesiony przez nas to ok. 8400 zł., reszta pochodzi z dotacji od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Dodatkowo jak pewnie zauważyliście, została zdjęta główna brama klasztoru i zabrana do gruntownej naprawy, gdyż ostatnie silne wiatry ją uszkodziły i stała się niebezpieczna dla przyjeżdżających. Koszt tych prac, to na pewno kilka tysięcy złotych. Bardzo dziękujemy za wsparcie i życzliwość.


Przed kościołem Oaza rozprowadza listopadowy numer naszej parafialnej gazetki „Na szlaku”, a harcerki własnoręcznie zrobione flagi państwowe, w związku z nadchodzącym Świętem Niepodległości.


Zapraszamy do naszej Kawiarenki „Przystań”, od godz. 10.00 do 21.00, na herbatę, kawę i ciasto, z których dochód wspiera także misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 40, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 40, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. Po dłuższej przerwie, wraca możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych, których udzielają studenci prawa, pod opieką swoich profesorów. Z takich porad można skorzystać w każdą środę, od 15.00 do 17.00, w sali 023, obok kancelarii parafialnej.


2. Wspólnota Młodzieży Franciszkańskiej Tau serdecznie zaprasza wszystkich młodych pragnących pogłębić swoją relację z Panem Bogiem i poznać ciekawych ludzi, na pierwsze spotkanie integracyjne. Osoby ze wspólnoty będą czekać na chętnych, w czwartek, 9 listopada, o godz. 19.00 przed klasztorem.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli, sympatyków i wszystkich chętnych na spotkanie formacyjne w piątek 10 listopada, po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 18.40, do sali 023 obok kancelarii.


4. W sobotę, 11 listopada, Święto Niepodległości Polski. Na Mszach św. modlić się będziemy w intencjach naszej Ojczyzny, a uroczystą Mszę św. w tej intencji odprawimy o godz. 18.00.


5. W listopadzie odmawiamy różaniec wypominkowy, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Kartki z imionami zmarłych, można ciągle składać w zakrystii, w kancelarii, lub na furcie.


6. Ponawiamy zaproszenie do udziału w warsztatach muzycznych "Staropolskie kolędowanie", które odbędą się w dniach 17-19 listopada przy naszej parafii. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się na naszej stronie internetowej i Facebooku.


7. W ostatnich dniach, odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Hipolit Kutyła – lat 52 oraz Joanna Wiatrzyk – lat 31. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli