Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059089

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Zapraszamy do sali Jana Pawła II na ciasteczko misyjne, przygotowane przez Grupę Biblijną.


Harcerki ze szczepu "Leśne Plemię" rozprowadzają własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na ich wakacyjny wyjazd.


Nabożeństwo gorzkich żali o godz. 16:00.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 44, wszystkie klatki za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulic: Konwaliowej, Krokusowej i Głogowej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w Wielką Sobotę o godz. 16:00.


1. W Wielkim Tygodniu spowiadać będziemy w: poniedziałek, wtorek i środę od 7:00 do 18:30. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek od 7:00 do 17:00, a w Wielką Sobotę od 7:00 do 14:00.


2. Spotkanie dla bierzmowanych z II roku, w poniedziałek i we wtorek o godz. 17:00.


3. W Wielką Środę, od godz. 9:00, odwiedzimy chorych z naszej parafii, do których chodzimy w pierwsze piątki, jak i tych zgłoszonych. Adresy chorych prosimy składać w zakrystii lub na furcie klasztornej.


4. W rozpoczynającym się Wielkim Tygodniu, zapraszamy wszystkich wiernych na Triduum Paschalne, pozwalające głębiej przeżyć Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie naszego Pana:


Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00, a po niej adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do godz. 24:00.

 

Wielki Piątek– dzień męki i śmierci naszego Zbawiciela, dzień powagi i postu ścisłego. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. O godz. 8:00 Jutrznia i Godzina Czytań, dla wszystkich w Kościele, o godz. 12:00 Modlitwa w ciągu dnia, o godz. 15:00 godzina miłosierdzia, o 18:00 Liturgia Męki Pańskiej a po niej adoracja Pana Jezusa w Grobie przez całą noc. Adoracja będzie przebiegała w następującym porządku: Po zakończeniu Liturgii Męki Pańskiej odśpiewamy wszystkie trzy części gorzkich żali. Od godz. 22:00 - 23:00 adorację animuje Żywy Różaniec, od 23:00 - 24:00 FZŚ, GMOP i Apostolstwo Dobrej Śmierci od 24:00 do 1:00 w nocy Neokatechumenat, od 1:00 do 2:00 Odnowa w Duchu św., od 2:00 do 3:00 Młodzież Franciszkańska Tau, Wspólnota Franciszkańska Tau i sympatycy św. Franciszka, od 3:00 do 4:00 Ruch Światło Życie, od 4:00 do 5:00 Parafialny Klub Sportowy, Ścianka Wspinaczkowa, Świetlica „Promyczek", od 5:00 do 6:00 Kręgi Rodzin i Klub seniora „Promyk", od 6:00 do 7:00 Harcerze.

 

Wielka Sobota– dzień oczekiwania na Zmartwychwstanie Pana. Przez cały dzień do godz.18:00 adoracja Pana Jezusa spoczywającego w grobie. O godz. 8:00 Jutrznia i Godzina Czytań dla wszystkich w Kościele, o godz. 12:00 Modlitwa w ciągu dnia. Święcenie pokarmów przed Kościołem od godz. 10:00 do 16:00. O godz. 21:00 Liturgia Wigilii Paschalnej, a po niej procesja rezurekcyjna. Na liturgię Wigilii Paschalnej przynosimy świece, by odnowić przyrzeczenia chrzcielne.

 

W Wielką Sobotę, podczas święcenia pokarmów, będziemy rozprowadzać świąteczny numer gazetki parafialnej „Na Szlaku" W nim ciekawe świąteczne artykuły.

 

5. W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. według zwykłego porządku niedzielnego. O godz. 17:00 zapraszamy na Nieszpory kończące Triduum Paschalne.

 

6. W głębszym przeżyciu Triduum Paschalnego, mogą nam pomóc głoszone w sali Jana Pawła II katechezy. Rozkład tych katechez i porządek całego Triduum znajduje się na folderach rozłożonych z tyłu kościoła.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli