Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059037

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które zakończą się w środę, 25 marca, uroczystością Zwiastowania Pańskiego, która jest dniem odpustu w naszej parafii. Prowadzi je ks. biskup Piotr Skucha. Nauki rekolekcyjne są głoszone w niedziele na wszystkich mszach św., a w tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 7:00, 8:00 i 18:00. W środę będziemy zbierać składkę na potrzeby rekolekcjonisty. Zachęcamy do gorliwego udziału w rekolekcjach. Podczas rekolekcji będziemy spowiadać pół godziny przed mszami św. Natomiast księża z dekanatu będą spowiadać w naszym kościele we wtorek, 24 marca od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Rekolekcje wielkopostne będą też przygotowaniem do wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do naszej parafii, co nastąpi w środę, 25 marca, na Sumie Odpustowej, o godz. 18:00.

 

Zapraszamy do sali Jana Pawła II na ciasteczko misyjne przygotowane przez Scholę Franusie, Świetlicę Dziecięcą „Promyczek" oraz Ściankę Wspinaczkową.

 

Wspólnota Franciszka Tau działająca przy naszym klasztorze, w dniach od 11 do 19 kwietnia pielgrzymować będzie do Asyżu i innych miejsc związanych z życiem św. Franciszka i św. Klary. Relacje z pielgrzymki będzie można śledzić na bieżąco na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Każdego, kto chciałby dołączyć swoje intencje do pielgrzymki zapraszamy po mszach św. do stolika przed kościołem, gdzie można także wesprzeć to dzieło oraz wziąć wizytówkę z adresem strony, gdzie będzie relacja na żywo z wyjazdu - http://www.sladamifranciszka.pl

 

Nabożeństwo gorzkich żali o godz. 16:00. Taca zbierana na nim będzie przeznaczona na kwiaty i dekoracje do grobu Pańskiego.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 40, wszystkie klatki za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 44, wszystkie klatki. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.


1. Zapraszamy wszystkich czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio, w poniedziałek 23 marca, na nabożeństwo o godz. 17:30, a po nim na Mszę św.

 

2. Od wtorku 24 marca, do niedzieli 29 marca, będzie w naszym klasztorze wizytacja wyższych przełożonych zakonnych z Krakowa. Brat Prowincjał spotka się z grupami franciszkańskimi: Grupą Modlitwy św. Ojca Pio, Franciszkańskim Zakonem Świeckich, Wspólnotą Franciszkańską Tau i Młodzieżą Franciszkańską Tau we wtorek, o godz. 19:00, w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność. Cały ten czas wizytacji, polecamy waszej pamięci modlitewnej.

 

3. W środę 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy w tym dniu na Odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7:00, 8:00 i suma odpustowa o godz. 18:00.

 

4. Msza św. za chorych, z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 26 marca, o godz. 19:00.


5. W piątek zapraszamy na drogę krzyżową o godz. 8:30 i 17:15 dla dorosłych, o 16:30 dla dzieci i o 19:00 dla młodzieży.

 

6. Rada Parafialna przy parafii Matki Bożej Szkaplerznej, zaprasza wszystkich działkowców, którzy jeszcze nie zawarli umów dzierżawy działek przy ulicy Grunwaldzkiej, o zgłoszenie się w najbliższą sobotę, to jest 28 marca, w godzinach od 9:00 do 12:00, do kancelarii parafialnej.


7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej mszy św. Uroczysta procesja z palmami o godz. 10:30 i 12:00. W tym dniu harcerki ze szczepu "Leśne Plemię" będą sprzedawały, po każdej Mszy św., własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd.


8. Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro", mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17:30 do 19:00.


9. W ostatnich dniach odeszły do Pana z naszej parafii: Małgorzata Grabowska, lat 51 i Apolonia Dec, lat 81. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli