Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059051

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Na placu kościelnym można nabyć ciasteczko misyjne przygotowane przez ZHR.


Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci, o godz. 9:00, Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i ich rodziców o godz. 13:30, Msza św. Trydencka o godz. 20:15.

 

Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16:00. Taca zbierana na nim będzie przeznaczona na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy:Wojska Polskiego, blok nr 38, wszystkie klatkiza troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtoreko godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 40, wszystkie klatki.

 

Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.


1. Modlitewny wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek, 16 marca, o godz. 19:00.


2. Od poniedziałku 16 marca, do środy 18 marca odbędą się rekolekcje dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2. Szczegółowy plan i miejsca spotkań, zostaną podane uczniom i rodzicom w szkole.


3. We wtorek, 17 marca, swoje imieniny obchodzi br. Zbigniew Wszołek. Mszę św. w jego intencji odprawimy o godz. 18:00. Zapraszamy do gorącej modlitwy w intencji Solenizanta.


4. W czwartek, 19 marca, uroczystość św. Józefa, patrona Kościoła Katolickiego, naszej Prowincji Zakonnej i współpatrona Apostolstwa Dobrej Śmierci.


5. W piątek, 20 kwietnia, Droga Krzyżowa z naszego kościoła do kościoła M. B. Szkaplerznej. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00, w naszym kościele, a potem przejdzie ulicami: Traugutta, Sikorskiego, Tysiąclecia, Targową, Kościuszki, Rynek i Ściegiennego. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w niej. Nie będzie u nas drogi krzyżowej o 17:15 i o 19:00, ale będą o 8:30 i 16:30. Parafia św. Jana Pawła II (akademicka) zaprasza też w tym dniu mężczyzn, na 11 kilometrową drogę krzyżową. Informacje szczegółowe na plakacie.


6. Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, zaprasza serdecznie na Dzień Otwarty KUL, który odbędzie się również w piątek – 20 marca, w Lublinie oraz w Stalowej Woli. Informacje szczegółowe na stronie KUL i na plakacie w gablocie.


7. W naszej parafii, po raz kolejny rozpoczynamy muzyczne przygotowania do obchodów Triduum Paschalnego. W związku z tym zapraszamy osoby śpiewające do udziału w warsztatach „Pascha 2015", które rozpoczną się w sobotę, 21 marca, o godz. 9:00 w przyklasztornej "Stodole". Warsztaty odbędą się w ciągu dwóch weekendów poprzedzających Święta Wielkanocne. Wszystkie szczegóły i ważne informacje znajdują się na plakatach w gablotach.


8. Od przyszłej niedzieli, 22 marca, rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, a zakończą w środę, 25 marca, uroczystością Zwiastowania Pańskiego, która jest dniem odpustu w naszej parafii. Poprowadzi je ks. biskup Piotr Skucha, który jest biblistą i pełni funkcje biskupa pomocniczego Diecezji Sosnowieckiej. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedzielę na wszystkich Mszach św. Rekolekcje wielkopostne będą też przygotowaniem do wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do naszej parafii, co nastąpi w środę, 25 marca, na sumie odpustowej, o godz. 18:00.

 

9. Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro", mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17:30 do 19:00.


10. W ostatnich dniach odeszła do Pana z naszej parafii: Józefa Burdzy, lat 89. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli