Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059048

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Kazania na wszystkich mszach św. głosi nasz współbrat Jerzy Zieliński, pracujący na Ukrainie. Wychodząc z kościoła, można złożyć ofiarę na potrzeby prowadzonego przez braci Centrum Rehabilitacji dla osób uzależnionych.

 

Marcowy numer naszej parafialnej gazetki „Na szlaku" rozprowadza przed kościołem Schola Młodzieżowa. W nim ciekawe artykuły, zdjęcia i inne materiały.

 

Zapraszamy do kawiarenki „Przystań" na ciasteczko misyjne przygotowane przez Oazę.

 

Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16:00. Taca zbierana na tym nabożeństwie będzie przeznaczona na kwiaty do grobu Pańskiego.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 32, wszystkie klatki za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 36, wszystkie klatki. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

 

1. W poniedziałek, 2 marca o godz. 19:00 zapraszamy na mszę świętą, po której pan Carver Alan Ames, charyzmatyk z Australii, wygłosi świadectwo swego nawrócenia. Spotkanie zakończy adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.

 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek, o godz. 17:30 modlić się będziemy o powołania zakonne i kapłańskie. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15:30, dodatkowa msza św. o godz. 16:30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9:00. Tego dnia nabożeństwa drogi krzyżowej o godz. 8:30 i 17:15 - dla dorosłych oraz o 19:00 - dla młodzieży. Nie będzie drogi krzyżowej dla dzieci.

 

3. Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro", mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17:30 do 19:00.

 

4. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 6 w Stalowej Woli informuje o naborze do szkoły i zaprasza na Dzień Otwarty. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli