Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059042

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne przygotowane przez Parafialny Klub Sportowy „San" i Liturgiczną Służbę Ołtarza.

 

Msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. i ich rodziców, o godz. 13:30 i msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, o godz. 15:00.

 

Zapraszamy na nabożeństwo gorzkich żali, o godz. 16:00. Taca zbierana na tym nabożeństwie będzie przeznaczona na kwiaty do grobu Pańskiego.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatki: IV, V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 32, wszystkie klatki. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.


1. W tym roku Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro" obchodzi swoje dziesięciolecie istnienia. Uroczysta msza św. dziękczynna za wszystkich, którzy kiedykolwiek byli zaangażowani w jego istnienie i funkcjonowanie, w poniedziałek, 23 lutego, o godz. 18:00. Z racji 23 dnia miesiąca, zapraszamy na tą mszę św. również czcicieli i sympatyków św. o. Pio, a przed mszą św. na nabożeństwo o 17:30.

 

2. Spotkanie dla bierzmowanych drugiego roku w poniedziałek i we wtorek, 23 i 24 lutego, o godz. 17:00.

 

3. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 26 lutego, o godz. 19:00.

 

4. W najbliższą sobotę, 28 lutego, swoje imieniny obchodzi br. Roman Rusek. Uroczystą mszę św. w jego intencji odprawimy w tym dniu o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.


5. Zapraszamy młodzież i dorosłych na dwudniowy kurs ewangelizacyjny Filip, który rozpocznie się w piątek, 27 lutego, o godz. 17:30, w sali Jana Pawła II. Zakończenie kursu w niedzielę 1 marca. Kurs poprowadzi wspólnota młodzieżowo - ewangelizacyjna Ichtis z Wrocławia.


6. W niedzielę za tydzień:


Marcowy numer naszej parafialnej gazetki „Na szlaku". W nim jak zwykle ciekawe artykuły i zdjęcia.


Na wszystkich mszach św. kazania będzie głosił nasz współbrat Jerzy Zieliński, pracujący na Ukrainie. Wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę na potrzeby prowadzonego przez braci centrum rehabilitacji dla osób uzależnionych.

 

Stalowowolski „Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Rozpoczęcie mszą św. w intencji Ojczyzny w Bazylice Konkatedralnej o godz. 12:00, potem marsz, który przejdzie Alejami Jana Pawła II, w kierunku cmentarza parafialnego przy ulicy Rozwadowskiej, gdzie odczytany zostanie apel poległych i będą inne uroczyste punkty.


7. We właściwym przeżywaniu Wielkiego Postu, niech pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. W każdy piątek w naszej świątyni wraz z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy drogę krzyżową. O godz. 8:30 i 17:15 zapraszamy dorosłych, o 16:30 dzieci i o 19:00 młodzież. W niedziele rozpamiętujemy mękę Pańską podczas gorzkich żali, o godz. 16:00.


8. Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro", mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami, do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17:30 do 19:00.


9. W ostatnich dniach odeszła do Pana z naszej parafii Anna Błoniarz, lat 88. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...


10. Gościmy dzisiaj w naszym kościele pana Roberta Kościuszko, powieściopisarza i rzecznika Przystanku Jezus, który zaprezentuje swoje ewangeliczne powieści przygodowe.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli