Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059056

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Gościmy w naszym kościele br. Piotra Michalika, naszego współbrata, wieloletniego misjonarza w Republice Środkowoafrykańskiej. Dziękujemy mu, za głoszone dziś do nas Słowo Boże. Życzmy też zdrowia, gdyż przebywa u nas kilka dni, korzystając z różnych zabiegów medycznych. Po Mszy św. o 17:30, ok. godz. 18:45, będzie z nim spotkanie w sali Jana Pawła II, połączone z projekcją filmów z pracy misyjnej.

 

Zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne przygotowane przez Neokatechumenat.


O 9:00 – Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, a o 20:15 – Msza św. Trydencka.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatki: I, II i III, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtoreko godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatki: IV, V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.


Zgodnie z zapowiedzią, na wyraźne Wasze życzenie, wyłożyliśmy ławki w kościele i chórze zakonnym specjalnymi poduszkami. Koszt całej inwestycji, to 7600 zł. Pokryliśmy go z Waszych ofiar składanych w kopertach, jako kolęda, za które bardzo dziękujemy.


Rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Prośmy szczególnie o trzeźwość w naszej parafii i naszych rodzinach.


1. Modlitewny Wieczór Uwielbienia Boga, w poniedziałek, 16 lutego, o godz. 19:00. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich, a szczególnie młodzież.

 

2. Spotkanie dla bierzmowanych pierwszego roku: chłopcy – w poniedziałek, 16 lutego, o godz. 19:00, dziewczęta – we wtorek 17 lutego, o godz.19:00.

 

3. W środę, 18 lutego, która jest ŚRODĄ POPIELCOWĄ, rozpoczynamy Wielki Post:
• Eucharystie z obrzędem posypania głów popiołem o 7:00, 8:00, 16:30, 18:00 i 19:00.
• Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły (tj. jeden posiłek do syta i dwa lekkie) i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Post ścisły obowiązuje wiernych, którzy ukończyli 18 rok życia i nie rozpoczęli 60, natomiast wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje tych, którzy ukończyli 14 rok życia.
• Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w każdą niedzielę, o godz. 16:00 oraz Drogi Krzyżowe w piątki o 8:30 i 17:15 dla wszystkich, o 16:30 dla dzieci i o 19:00 dla młodzieży.

 

4. Osoby chętne, które chciałyby się zaangażować w organizację XV Pikniku Charytatywnego, zapraszamy na spotkanie, w czwartek, 19 lutego, o godz. 19:00, do sali 023.

 

5. Klub Polonia Christiana zaprasza na spotkanie z prof. Pawłem Skrzydlewskim, na temat: Rodzina miejscem formacji cnót społecznych. Spotkanie i dyskusja, w sobotę, 21 lutego, o godz. 16:30, w kawiarence Przystań.

 

6. Zapraszamy mężczyzn (ojców) na warsztaty: Misja Ojciec, czyli warsztaty dla taty - które poprowadzi pan Robert Kościuszko, również w sobotę 21 lutego, od godz. 16:00 do 20:00, w sali Jana Pawła II. Szczegóły o prowadzącym i zapisach na plakacie. Będzie on też w niedzielę za tydzień, w ramach ogłoszeń prezentował swoje ewangeliczne powieści przygodowe: "Wojownik Trzech Światów" i "Niewidzialna Gra". Serię tych i innych książek będzie można pozyskać wraz z dedykacją autora.

 

7. W przyszłą niedzielę, 22 lutego, Msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców, o godz. 13:30 i Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, o godz. 15:00.

 

8. Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie PrzyjaciółKlasztoru „Pokój i Dobro", mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami, do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17:30 do 19:00.

 

9. W ostatnich dniach odeszły do Pana z naszej parafii: Stanisława Zawół, lat 91 i Stefania Stec, lat 91. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli