Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059060

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Od godz. 10:00 do 14:00 i o 18:30 zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne przygotowane przez Grupę Modlitwy św. Ojca Pio i Domowy Kościół.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 28, klatki: IV, V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatki: I, II i III. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

 

1. W tym tygodniu obchodzimy:
We wtorek – wspomnienie – św. Scholastyki, dziewicy.
W środę – wspomnienie – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
W sobotę – święto – Swiętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

 

2. W środę, 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorych. O godz. 11:00 i o godz. 18:00, Msze Święte z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorym. Zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących, a ich opiekunów i ludzi zdrowych prosimy o pomoc, w dotarciu chorym do naszej świątyni.

 

3. Grupa Modlitwy św. Ojca Pio zaprasza na spotkanie formacyjne, w piątek 13 lutego, po mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.

 

4. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, w przyszłą niedzielę, 15 lutego, o godz. 9:00.

 

5. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na dzień skupienia dla osób, które straciły dziecko przed jak i po urodzeniu. Dzień skupienia odbędzie się w parafii pw. św. Jana Pawła II (akademickiej) w Stalowej Woli w sobotę, 28 lutego. Udział w dniu skupienia jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na plakacie na tablicy ogłoszeń.

 

6. Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro", mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami, do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17:30 do 19:00. Pieniądze pozyskane z 1%, służą wsparciu działań klasztoru, na rzecz potrzebujących, z naszej parafii i miasta. Szczegółowe informacje można znaleźć na ulotkach i na naszej stronie internetowej.

 

7. W ostatnich dniach odszedł do Pana: Stanisław Kochan, lat 53. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli