Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059075

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Kazania na Mszach Świętych głosi br. Roman Rusek. Dotyczą one tematyki życia konsekrowanego i są związane z obchodzonym Rokiem Życia Konsekrowanego.

 

Lutowy numer gazetki parafialnej „Na szlaku", rozprowadza przed kościołem FZŚ, WF Tau i MF Tau. W nim ciekawe artykuły, zdjęcia i inne materiały.

 

Od godz. 10:00 do 14:00 i o 18:30 zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne przygotowane przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

 

Dzieci, młodzież i opiekuni ze świetlicy „Promyczek", zapraszają na przedstawienie: "Czy we współczesnym świecie jest miejsce dla Jezusa?". Przedstawienie rozpocznie się o godz. 11:30, czyli po Mszy Świętej dziecięcej.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 28, klatki: I, II i III, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza Święta w ich intencji zostanie odprawiona we wtoreko godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 28, klatki: IV, V i VI. Sprzątanie wewtorek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

 

1. W tym tygodniu obchodzimy:

 

W poniedziałek - Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej, które będą według zwykłego porządku, o 7:00, 8:00 i 18:00. W tym dniu, który jest Dniem Życia Konsekrowanego, modlimy się w intencji wszystkich osób zakonnych, obejmując szczególnie pamięcią powołanych z naszej parafii oraz wszystkich braci aktualnie tutaj pracujących. Kazania na wszystkich Mszach Świętych wygłosi br. Roman Rusek. Taca z tego święta, przeznaczona jest w naszej diecezji, jako pomoc dla Sióstr Klarysek z Sandomierza.

 

W środę – wspomnienie św. Józefa z Leonissy, prezbitera.

 

Wczwartek – wspomnienie św. Agaty. Na mszach św. poświęcenie chleba, wody i soli.

 

W piątek – wspomnienie św. Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i towarzyszy, męczenników.

 

2. Zapraszamy na Seminarium Wiary, we wtorek, 3 lutego, o godz. 19:00, do sali Jana Pawła II.

 

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek, o godz. 17:30 modlić się będziemy o powołania zakonne i kapłańskie. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15:30, dodatkowa msza św. o godz. 16:30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17:30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9:00.

 

4. W najbliższą sobotę, 7go lutego, swoje imieniny obchodzi br. Ryszard Ślusarz. Uroczystą mszę św. w jego intencji odprawimy w tym dniu o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.

 

5. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na dzień skupienia dla osób, które straciły dziecko przed, jak i po urodzeniu. Dzień skupienia odbędzie się w parafii pw. św. Jana Pawła II (akademickiej) w Stalowej Woli w sobotę, 28 lutego. Udział w dniu skupienia jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na plakacie na tablicy ogłoszeń.

 

6. W ostatnich dniach odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Józef Szwajka, lat 69. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli