Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059059

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Od godz. 10:00 do 14:00 i o 18:30 zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne przygotowane przez: Grupę Modlitwy O. Pio i Domowy Kościół.

 

Po Mszy św. dla dzieci, około godz. 11:45 w Sali Jana Pawła II, odbędzie się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klasy IIIb i IIIa ze Szkoły Podstawowej nr 11.

 

Franciszkański Zakon Świeckich zapraszasympatyków św. Franciszka z Asyżu na czuwanie przy żłóbku o godz. 14:00, następnie na Eucharystię o godz. 14:30, a po niej na spotkanie opłatkowe.

 

O godz. 17:30 Msza św. dziękczynna za 10 lat istnienia naszej gazetki parafialnej „Na szlaku". Przypominamy o konkursie jubileuszowym. Odpowiedzi prosimy składać na furcie do końca stycznia. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy:Wojska Polskiego, blok nr 26, wszystkie klatki, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 28, klatki: I, II i III. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

 

1. W tym tygodniu obchodzimy:
W poniedziałek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
We wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
W środę - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
W piątek – wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy.
W sobotę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

 

2. W związku z nasilającymi się w Polsce profanacjami Najświętszego Sakramentu, decyzją Księdza Biskupa, w kościołach naszej diecezji całodzienna adoracja może odbywać się jedynie pod warunkiem zapewnienia ciągłej obecności wiernych. Dla spełnienia tego warunku wprowadzamy zapisy na stałe dyżury adoracji. Można zapisać się na pół godziny lub więcej, by co tydzień o tej samej porze adorować Najświętszy Sakrament. Zapisy odbywają się w zakrystii. Złożona deklaracja obowiązuje do końca 2015 r. Więcej szczegółów przy zapisach. Gorąco zachęcamy naszych parafian i sympatyków, aby podjąć takie zobowiązanie, gdyż od tego zależy, czy adoracja całodzienna w naszym kościele zostanie podtrzymana. Ponadto ksiądz Biskup zarządza, aby zainstalować dodatkowe środki bezpieczeństwa, jak np. instalację alarmową i monitoring wizyjny, czym zajmiemy się w najbliższym czasie.

 

3. Spotkanie dla młodzieży z drugiego roku przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowaniaodbędzie się w poniedziałek i wtorek o godz. 17:00.

 

4. W czwartek, 29 stycznia, swoje imieniny obchodzi br. Bolesław Kanach. Uroczystą Mszę św. w jego intencji odprawimy w tym dniu o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.

 

5. Zapraszamy na spotkanie z redaktorem Krystianem Kratiukiem, które odbędzie się w sobotę 31 stycznia o godz. 16:30 w Sali Jana Pawła II. W ramach spotkania przewidziana jest projekcja filmu dokumentalnego pt. „Co się stało na październikowym synodzie?", a po niej dyskusja.

 

6. Świetlica Promyczek zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia taneczne, z instruktorem ze szkoły tańca, w poniedziałek 26 stycznia oraz na zabawę karnawałową w Kawiarence Przystań, w czwartek 29 stycznia. Informujemy również o zapisach na półkolonie zimowe. Szczegóły znajdują się na plakatach.

 

7. Zapraszamy na Seminarium Wiary prowadzone przez Odnowę w Duchu Świętym, które rozpocznie się we wtorek 27 stycznia o godz. 19:00 w Sali Jana Pawła II. 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli