Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059046

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

 

Rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Modlimy się, by Duch Święty prowadził wspólnoty chrześcijańskie wschodu i zachodu do jedności. To również okazja do modlitwy o jedność w naszej wspólnocie parafialnej i naszych rodzinach.

 

Od godz. 10:00 do 14:00 i o 18:30 zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne przygotowane przez Żywy Różaniec.

 

Mszę św. o godz. 12:00 uświetni występ Orkiestry Dętej z Miejskiego Domu Kultury.

 

Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, o godz. 13:30.

 

Msza św. Trydencka, o godz. 20:15.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 24, wszystkie klatki, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek rano o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 26, wszystkie klatki. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
W środę - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
W sobotę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

 

2. Wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek, 19 stycznia, o godz. 19:00.

 

3. Spotkanie do bierzmowania dla młodzieży trzecich klas gimnazjalnych:

chłopcy - poniedziałek, 19 stycznia, o godz. 19:00,

dziewczęta - wtorek, 20 stycznia, godz. 19:00.

 

4. W środę, 21 stycznia, swoje imieniny obchodzi br. Jarosław Sójka. Mszę św. w jego intencji, odprawimy w tym dniu, o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta. W tym dniu rozpocznie się też Kurs Alfa dla małżeństw, w sali Jana Pawła II, o godz. 19:00.

 

5. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 22 stycznia, o godz. 19:00.

 

6. Zapraszamy wszystkich czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio, w piątek 23 stycznia, na nabożeństwo o godz. 17:30, a po nim na Mszę św.

 

7. Spotkanie kandydatów na ministrantów, w sobotę, 24 stycznia, o godz. 9:30 w salce ministranckiej.

 

8. W przyszłą niedzielę, 25 stycznia:

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, zapraszamy po Mszy św. dla dzieci, ok. 11:45, do sali Jana Pawła II na przedstawienie Jasełek, w wykonaniu uczniów klasy III b i III a.

 

Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza o godz. 14:00, na czuwanie przy żłóbku, następnie na Eucharystię o godz. 14:30, a po niej na spotkanie opłatkowe braci i sióstr FZŚ oraz sympatyków.

 

Czytelników naszej gazetki "Na szlaku", zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:30, by dziękować Bogu za 10 lat istnienia tego czasopisma. Przypominamy o konkursie jubileuszowym. Odpowiedzi prosimy składać na furcie do końca stycznia. Czekają na was ciekawe nagrody.


9. Gości i Przyjaciół naszego klasztoru informujemy, że na furcie oraz na stoliku z tyłu kościoła, znajdują się nasze nowe kalendarze, które zwłaszcza ci, którzy jeszcze ich nie mają, mogą zabierać do domu. Można w nich znaleźć wszelkie przydatne informacje, dotyczące naszej parafii i klasztoru.

 

10. Wysłuchajmy teraz komunikatu biskupów naszej diecezji.
(Po odczytaniu komunikatu, nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu, odśpiewanie suplikacji i błogosławieństwo na koniec Mszy św.)

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli