Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Zapraszamy do naszej KAWIARENKI Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę misyjną i ciasto misyjne przygotowane w tym tygodniu przez Żywy Różaniec, którym dziękujemy. Korzystajmy z tego miejsca, by się spotkać i budować wzajemne relacje.


Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców na Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy spotkanie w auli Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem dziś o godz. 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence Przystań.


Dzieło Pomocy Św. O. Pio z Krakowa składa podziękowania Grupie Modlitwy Ojca Pio przy naszej Parafii za przeprowadzenie zbiórki odzieży na rzecz osób bezdomnych. Dziękujemy serdecznie także wszystkim ofiarodawcom tej zbiórki.


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju blok nr 2, kl. III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju blok nr 2, kl. V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:


W poniedziałek – wspomnienie – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.


W środę – wspomnienie – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.


W czwartek – wspomnienie – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.


W piątek – wspomnienie - św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki sakralnej.


W przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy bieżący rok liturgiczny.


2. Dorosłych i młodzież zapraszamy na katechezy Zwiastowania głoszone przez Wspólnotę Neokatechumenalną w środy i piątki po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.40, w sali Jana Pawła II.


3. Od poniedziałku 18 listopada nasi Bracia, br. Ryszard i br. Łukasz, będą roznosić w godzinach popołudniowych opłatki wigilijne. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła, klasztoru oraz salek dla wspólnot.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków grupy i sympatyków Św. Ojca Pio na comiesięczną Mszę Św. z Ojcem Pio w sobotę 23 listopada o godz. 18:00 i na wcześniejsze nabożeństwo różańcowe - wypominkowe o godz. 17.15.


5. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na comiesięczne nabożeństwo w przyszłą niedzielę 24 listopada o godz. 14.30, a po nim na Mszę św. o godz. 15.00.


6. Młodzież z klas siódmych podstawowych, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania, oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie w niedzielę 24 listopada na Mszę św. o godz. 17.30, a po niej na krótkie spotkanie informacyjne do auli Jana Pawła II. Spotkanie jest obowiązkowe, prosimy o obecność.


7. Stowarzyszenie "Pokój i dobro" oraz wychowawcy świetlicy Promyczek organizują wyjazd dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych. Zapisy i informacje w świetlicy Promyczek, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16.00 do 19.00.


8. W listopadzie zapraszamy na różaniec wypominkowy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Kartki z imionami zmarłych, można cały czas składać w zakrystii, lub na tacę.


9. Informujemy, że parafia Farna, odpowiedzialna za Cmentarz Rozwadowski, od 2 listopada ustanowiła nowego administratora tego cmentarza, którym jest Zakład Pogrzebowy Olimp z ulicy Rynek 34 w Rozwadowie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli