Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:

Od godz. 10.00 do 13.30 i o 18.30 zapraszamy do naszej kawiarenki na ciasteczko misyjne, przygotowane przez PKS „SAN”.

O 15.00 Msza św. dla rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św. (po Mszy św. spotkanie na sali Jana Pawła II), a o 20.15 Msza św. Trydencka.

Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 16, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 16, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

W tym tygodniu obchodzimy:

W środę – święto Katedry św. Piotra, Apostoła

W czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Modlitewny wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek, 20 lutego, o godz. 19.00.

Msza z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 23 lutego, o godz. 18.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowań odbędzie się w piątek, 24 lutego, o godz. 16.45 w sali Jana Pawła II, natomiast z ich rodzicami tydzień później, 3 marca o godz. 18.00 w sali Jana Pawła II.

Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków grupy i sympatyków na comiesięczną Mszę św., (wyjątkowo) w piątek, 24 lutego, o godzinie 18.00 oraz na wcześniejsze nabożeństwo o godzinie 17.30.

Odnowa w Duchu Świętym „Baranek Zwyciężył” zaprasza na inspirujące spotkanie tylko dla mężczyzn, również w piątek, 24 lutego, od godz. 19.00 do 22.00, w sali Jana Pawła II. Gościem specjalnym będzie o. Leon Knabit, benedyktyn z Tyńca, od wielu lat ceniony duszpasterz, rekolekcjonista i spowiednik. Autor wielu książek, artykułów i felietonów.

Polonia Christiana zaprasza na projekcję filmu „Nienawiść”, w sobotę, 25 lutego, o godz. 16.30, w sali Jana Pawła II.

Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, w przyszłą niedzielę, 26 lutego, o godz. 15.00.

Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro”, mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17.00 do 19.00. Z tyłu kościoła, na stoliku znajdują się ulotki dotyczące tego tematu.

Małemu przesunięciu ulega data jubileuszowej pielgrzymki do Fatimy. Zamiast 24-go maja, wylot będzie 25-go maja a powrót 1-go czerwca. Jest jeszcze możliwość zapisania się. Wszelkie informacje na naszej stronie, w gablocie i w zakrystii. Zapisy u br. Marka.

Wysłuchajmy krótkiego komunikatu naszego Księdza Biskupa Ordynariusza:

Drodzy Diecezjanie! Jednym z największych wyzwań, przed jakim stoi Kościół i nasza ojczyzna, jest ochrona trzeźwości. W niedzielę 26 lutego br. rozpocznie się 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to szczególny czas modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i wynagradzania Bogu za grzechy pijaństwa. Jubileuszowy Tydzień Modlitw rozpoczyna Narodowy Kongres Trzeźwości, którego hasło brzmi: „Ku trzeźwości Narodu. Odpowiedzialność rodziny, Kościoła, państwa i samorządu”. Jest on wyjątkową szansą na zjednoczenie działań wszystkich Polaków. Każdy z nas może i powinien wnieść osobisty wkład w przygotowanie i przebieg Kongresu poprzez modlitwą, czuwanie nad własną trzeźwością i dawanie świadectwa.
Wyjątkowo cennym darem jest dar abstynencji w roku Kongresu Trzeźwości. Niech nasza postawa i zaangażowanie w to dzieło, z pomocą łaski Bożej, przyniesie błogosławione owoce dla Kościoła i całej naszej ojczyzny. Z pasterskim błogosławieństwem. Ksiądz Biskup Ordynariusz.

W ostatnich tygodniu odszedł do Pana Arkadiusz Teteruk - lat 45. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2017 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli