Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:

 

Przed kościołem Franusie zbierają ofiary na wyjazd wakacyjny.

 

Dziękujemy parafianom z osiedla Górka i Widok oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystej procesji Bożego Ciała i w budowę ołtarzy. Msze św. w intencji przygotowujących ołtarze, zostaną odprawione w terminach podanych w gablocie obok ogłoszeń. Przypominamy też, że trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne odbywają się w ramach nabożeństw czerwcowych o godz. 17.30, a zakończą się w czwartek błogosławieństwem dzieci oraz poświęceniem wianków, ziół i kwiatów.

 

Od godz. 10.00 do 14.00 i o 18.30 zapraszamy do naszej kawiarenki na ostatnie przed wakacjami ciasteczko misyjne przygotowane przez: Neokatechumenat.

 

Msza św. Trydencka o godz. 20.15.

 

Informujemy, że od 1 lipca opuszczą naszą wspólnotę następujący bracia: br. Konrad Baran, który zostaje skierowany do wspólnoty w Krakowie Olszanicy, gdzie będzie odpowiedzialny za Referat Powołaniowy, br. Marek Haśko, który zostaje skierowany do Prowincji Austrii i Południowego Tyrolu, oraz br. Robert Krawiec, który zostaje skierowany do Krosna. Dziękujemy tym braciom za wszelkie dobro, jakie uczynili dla naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej i życzymy obfitych darów Ducha św. w nowych miejscach. Natomiast od 1 lipca, do naszej wspólnoty przybędą: br. Robert Kozłowski, br. Leon Błaszczyszyn oraz diakon br. Wojciech Sokołowski. Życzymy im dużo łask Bożych.

 

Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 18, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 18, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00, a w sobotę o 9.00.

 

1. W tym tygodniu obchodzimy:

 

W środę: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

 

W piątek: uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

W sobotę: uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 

2. Modlitewny wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek, 19 czerwca, o godz. 19.00. W tym dniu przypada 32 rocznica święceń kapłańskich bp. Krzysztofa Nitkiewicza, dlatego pamiętajmy w modlitwie o pasterzu naszej Diecezji.

 

3. Walne spotkanie Stowarzyszenia „Pokój i Dobro”, w środę, 21 czerwca, po Mszy św. wieczornej, o godz. 18.45, w refektarzu klasztornym. Bardzo prosimy osoby należące do Stowarzyszenia o obecność.

 

4. Msza z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 22 czerwca, o godz. 18.00.

 

5. Msza św. dla dzieci i młodzieży, na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, w piątek 23 czerwca, o godz. 8.00.

 

6. Również w piątek 23 czerwca, Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków grupy i sympatyków na comiesięczną Mszę św. o godz. 18.00.

 

7. Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz sympatyków, w przyszłą niedzielę, 25 czerwca, wyjątkowo o 15.30.

 

8. Muzeum Jana Pawła II zaprasza na projekcje filmów o ks. Skoczyńskim, w sobotę 24 czerwca o 19.00 i o ks. bp Frankowskim w niedziele 25 czerwca o 16.00, w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki na ul. Popiełuszki 10.

 

9. Przypominamy, że na furcie klasztornej trwają zapisy na 23 Spotkanie Młodych w Wołczynie, które odbędzie się w dniach od 10 do 14 lipca.

 

10. Jako Bracia Mniejsi Kapucyni podczas wakacji organizujemy dla młodzieży wiele form czynnego spędzania czasu. Wakacje z Bogiem, obóz wędrowny, dni skupienia i inne. Dla młodzieży męskiej zainteresowanej życiem zakonnym i rozeznającej powołanie organizujemy dni rozeznania powołania. Więcej informacji na stronie internetowej www.kapszlak.pl. Zapraszamy.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2017 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli