Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Rozpoczęliśmy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Prowadzi je br. Piotr Kwiatek, którego serdecznie witamy. Nauki rekolekcyjne są głoszone dziś, w niedzielę, na wszystkich Mszach św. oraz na Gorzkich Żalach o godz. 16.30, a w tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 7.00, 8.00 i 18.00. W środę będziemy zbierać składkę na potrzeby rekolekcjonisty. Zachęcamy do gorliwego udziału w rekolekcjach. Podczas rekolekcji będziemy spowiadać pół godziny przed Mszami św.


Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., o godz. 15.00 (po niej spotkanie na sali Jana Pawła II) oraz Msza św. Trydencka o 20.15.


Dziękujemy wszystkim, za złożone tydzień temu ofiary na ogrzewanie kościoła, klasztoru i salek. Zebraliśmy ok. 8500 zł. Wielkie Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.


Od godz. 10.00 do 13.30 i o 18.30 zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań na ciasteczko misyjne, przygotowane przez Odnowę w Duchu Św.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatka III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Uroczystość św. Józefa, patrona Kościoła Katolickiego, naszej Prowincji Zakonnej i współpatrona Apostolstwa Dobrej Śmierci, obchodzimy w poniedziałek (jutro), 20 marca. W tym dniu również modlitewny wieczór uwielbienia Boga, o godz. 19.00.


Parafialny Klub Sportowy SAN, zaprasza na otwarcie siłowni na stadionie przy ul. Kusocińskiego, we wtorek, 21 marca, o godz. 11.00.


Od środy 22 marca do piątku 24 marca, odbędą się rekolekcje dla Szkoły Podstawowej nr. 11. Szczegółowy plan i miejsca spotkań, zostaną podane uczniom i rodzicom w szkole.


Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 23 marca, o godz. 18.00.


Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków i sympatyków na comiesięczną Mszę św., w piątek, 24 marca, o godz. 18.00. W tym dniu również spotkanie dla bierzmowanych z pierwszego roku przygotowań, w sali Jana Pawła II, o godz. 17.00.


Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i sympatyków, w niedzielę za tydzień, 26 marca, o godz. 15.00.


Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w każdą niedzielę, o godz. 16.30 (w czasie nabożeństwa zbierana jest taca na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu) oraz Drogi krzyżowe w piątki o 8.30 i 17.15 dla wszystkich, o 16.30 dla dzieci i o 19.00 dla młodzieży.


W sobotę 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy w tym dniu na Odpust naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i suma odpustowa o godz. 18.00. W tym dniu rozpoczyna się też III Synod naszej Diecezji Sandomierskiej. 


Muzyka stanowi integralną część liturgii, podkreśla jedność modlącej się wspólnoty Kościoła. Dlatego pragniemy gorąco zaprosić do włączenia się w muzyczne przygotowanie najważniejszych obchodów liturgicznych - Triduum Paschalnego. Odbędzie się ono w formie czterodniowych warsztatów, w dwa weekendy poprzedzające Święta Wielkanocne, czyli 1 i 2 kwietnia oraz 8 i 9 kwietnia. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na stronie internetowej diamuz.pl.


Tak jak w poprzednich latach, osoby chcące przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru „Pokój i Dobro”, mogą skorzystać z bezpłatnej możliwości rozliczenia podatku. W tym celu należy zgłaszać się z niezbędnymi dokumentami do pomieszczeń obok kancelarii, w poniedziałki i czwartki, w godz. od 17.00 do 19.00.

W dniach od 24 czerwca do 1 lipca, w miejscowości Wysowa Zdrój, po raz kolejny organizowany będzie wypoczynek dla rodzin, pod hasłem „RODZINNIE Z BOGIEM”. Organizatorzy informują, że zmieniły się zasady rezerwacji. Obowiązuje wpłata zaliczki na konto ośrodka wczasów rodzinnych „Zacisze”, do dnia 31 marca. Więcej informacji na stronie internetowej: RODZINNIEZBOGIEM.PL.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2017 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli