Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059069

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św., zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy odbędzie się spotkanie w sali Jana Pawła II.


Spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas ósmych, również dziś na Mszy św. o godz. 17.30 w kościele, a następnie w sali Jana Pawła II.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 16, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 16, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto przygotowane w tym tygodniu przez wspólnoty franciszkańskie: FZŚ, WFTau i MFTau. W przyszłym tygodniu kawiarenka będzie nieczynna.


1. W tym tygodniu w sobotę obchodzimy święto Katedry św. Piotra, Apostoła.


2. Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z klas siódmych zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 17.30, do auli 023.


3. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie w czwartek, 20 lutego, o godz. 18.00.


4. Rozpoczęły się katechezy neokatechumenalne. Głoszone są w środy i piątki po Mszy św. wieczornej w sali 023, obok kancelarii parafialnej. Zapraszamy chętnych do udziału.


5. W niedzielę za tydzień, 23 lutego, zapraszamy czcicieli i sympatyków św. o. Pio na Mszę św. o godz. 9.00.


6. Nabożeństwo i Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz sympatyków św. Franciszka, również w niedzielę za tydzień, 23 lutego, o godz. 14.30.


7. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek, na ogrzewanie kościoła, klasztoru, budynku z salą Jana Pawła II, Stodoły i innych pomieszczeń duszpasterskich. Z góry dziękujemy za życzliwość i pomoc, której obecnie bardzo potrzebujemy, gdyż mamy duże rachunki czekające na zapłatę. Chcemy, by we wszystkich miejscach, gdzie się spotykamy było ciepło. Orientacyjnie koszt całości ogrzewania w sezonie grzewczym to ok. 50 000 zł. (nawet, jeśli zima w tym roku jest stosunkowo lekka, to te koszty nadal są wysokie). Z góry dziękujemy za życzliwość i pomoc.


8. Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli prowadzi zapisy do klas 1, 4 i 7. Jednocześnie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 7 marca, rozpoczęcie o godz. 10.00. Bliższe informacje na plakacie w gablocie lub na stronie internetowej szkoły.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli