Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


O godz. 15.00, Msza św. dla dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii św. oraz ich rodziców, a po Mszy św. spotkanie informacyjne w sali Jana Pawła II. Zainteresowanych prosimy o obecność.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek, o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


w poniedziałek – święto – św. Stanisława Kostki – zakonnika, Patrona Polski.


w czwartek – święto – św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty.


2. W sobotę – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera. Wraz z Grupą Modlitwy Ojca Pio zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Nowennie przed tym wspomnieniem, którą odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy o godz. 12.00.

Triduum przygotowujące nas do wspomnienia św. Ojca Pio odbędzie się w dniach:


czwartek 21 września – o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu a po niej Msza Św. o godz. 18.00,


piątek 22 września – Msza Św. o godz. 18.00, a po Mszy Droga Krzyżowa,


w sam dzień wspomnienia, czyli w sobotę, 23 września, zapraszamy czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio na nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.15, a po nim na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00.


3. Wieczór uwielbienia Boga, w poniedziałek 18 września, o godz. 19.00.


4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Baranek Zwyciężył", zaprasza chętnych na Kurs Alfa, we wtorek, 19 września, o godz. 18.45, a także małżonków na Kurs Alfa dla Małżeństw, w środę 20 września, o godz. 19.00. Oba te kursy odbędą się w sali Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie w gablocie. Na kurs dla małżeństw ilość miejsc jest ograniczona.


5. Powakacyjne spotkanie Scholi Capuccinorum w najbliższy wtorek, o godz. 19.00 w sali kominkowej. Chętnych śpiewaków serdecznie zapraszamy.


6. Również we wtorek, o godz. 19.00 inauguracja roku formacyjnego Młodzieży Franciszkańskiej Tau.


7. W środę uroczysta Msza św. inaugurująca rok formacyjny dla wszystkich ministrantów o godz. 18.00, a po niej spotkanie w salce ministranckiej.


8. Parafia Trójcy Przenajświętszej zaprasza w sobotę 23 września od godz. 14.00 na Rodzinny Piknik Parafialny „Z Aniołami za Zatorzu”. Wiele atrakcji i zabawy. O godz. 19.00 koncert Marcina Stycznia. Szczegóły na plakatach.


9. Tak jak w ubiegłych latach Grupy Modlitwy Ojca Pio z naszej diecezji będą zbierać odzież dla (bezdomnych)-podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie. W naszej parafii będziemy zbierać w piątek 22 września od 7.30 - 10.00 i od 16.30 - 18.00 oraz w sobotę 23 września od 7.30 - 10.00 i od 15.30 - 17.00 na furcie klasztornej. Najbardziej potrzebna jest odzież męska kurtki, swetry, bluzy, spodnie, buty, koce, śpiwory, itp). Więcej informacji na plakatach.


10. Przypominamy, że Franciszkański Zakon Świeckich organizuje coroczną pielgrzymkę do Leżajska, w niedzielę 24 września. Chętnych serdecznie zapraszamy, zapisy i informacje w zakrystii. 

11. Zapraszamy na VII Pielgrzymkę Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej, która odbędzie się w sobotę, 7 października 2017r. w Sanktuarium Matki Bożej pocieszenia w Bogorii. Zapisy i informacje w zakrystii.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2017 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli