Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:


Obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości Polski. Gorąco módlmy się w intencji naszej Ojczyzny. Uroczysta Msza św. w tej intencji o godz. 12.00.


Zapraszamy do naszej Kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę misyjną i ciasto misyjne przygotowane w tym tygodniu przez Neokatechumenat. Korzystajmy z tego miejsca, by się spotkać i budować wzajemne relacje.


Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem od godz. 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence Przystań.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 20, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 20, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie – św. Jozafata, biskupa i męczennika.


We wtorek – wspomnienie - świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.


W środę – wspomnienie – świętych męczenników Mikołaja Tavelicia i Towarzyszy.


W sobotę – święto - św. Elżbiety Węgierskiej, patronki FZŚ.


2. Spotkanie bierzmowanych z pierwszych klas szkoły średniej, we wtorek, 13 listopada, po wieczornej Mszy św. w auli 023.


3. W środę, 14 listopada, po wieczornej Mszy św., ok. godz. 18.40 rozpoczniemy Warsztaty Modlitwy i Życia w sali franciszkańskiej w Stodole, wejście od parkingu klasztornego. Zapraszamy zapisanych. Gdyby jeszcze ktoś był chętny, prosimy o zgłaszanie się do br. Roberta Rabki.


4. W przyszłą niedziele, 18 listopada, o godz. 12.00, Msza św. w intencji Ojczyzny. Będziemy wspominać podczas niej naszych współbraci Kapucynów, którym droga była sprawa niepodległości Polski.


5. W listopadzie odmawiamy różaniec wypominkowy, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Kartki z imionami zmarłych, można składać w zakrystii, lub na tacę.


6. W ostatnich dniach, odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Emilian Czajka – lat 68 i Bogumił Muszyński – lat 67. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2018 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli