Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Świąt Wielkanocnych:


Ofiarodawcom i Dobrodziejom – za ofiary złożone na klasztor, na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu, za okazane dobro i pomoc;
Braciom Kapłanom – za wytrwałą posługę w Sakramencie Pojednania i celebrowanie Liturgii;
Braciom Zakonnym - za modlitwę i wykonaną pracę w kościele i klasztorze;
Braciom Postulantom - za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy, liturgii Wielkiego Czwartku, poświęcenia pokarmów i wszelkie prace w klasztorze oraz kościele;
Bratu Robertowi, wikaremu – za Słowo Boże głoszone w czasie Gorzkich Żali;
Bratu Ryszardowi, br. Łukaszowi i tym, którzy im pomagali - za przygotowanie Bożego Grobu, wystrój kościoła i jego czystość;
Ministrantom - za oprawę liturgiczną i czuwanie przy Ciemnicy i Bożym Grobie;
Harcerzom ze Szczepu „Leśne Plemię” - za wartę przy Bożym Grobie i pomoc w przygotowaniu liturgii Triduum Paschalnego;
Wspaniałej Scholii i Orkiestrze pod dyrekcją Piotra Zająca, Robertowi od nagłośnienia i panu Organiście – za pięknie przygotowane śpiewy;
Wszystkim Parafianom, Wspólnotom Parafialnym i Sympatykom oraz Przyjaciołom klasztoru - za włączenie się na różne sposoby w przeżywanie i świętowanie tajemnic paschalnych.


2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy o godz. 17.00 na uroczyste Nieszpory, kończące Triduum Paschalne.


3. Dziękujemy parafianom z ulicy: Morelowej, Orzechowej i Chmielnej, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Krasickiego i Korczaka. Sprzątanie we wtorek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


4. W dniu jutrzejszym Msze święte według porządku niedzielnego, a składka będzie przeznaczona na potrzeby KATOLICKICH UCZELNI.


5. We wtorek, 23 kwietnia, swoje imieniny obchodzi br. Jerzy Sylwestrzak, br. Wojciech Leon Błaszczyszyn i br. Wojciech Sokołowski. Uroczystą Msza św. w intencji Solenizantów, odprawimy w tym dniu o godz. 18.00. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Na tę Mszę św. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza także wszystkich czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio, na comiesięczne spotkanie przy ołtarzu Pańskim. Wcześniej o godz. 17.30, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.


6. Zapraszamy do zawierzenia swojego życia Jezusowi przez ręce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignione de Montfort. Spotkanie organizacyjne w środę, 24 kwietnia, o godz. 17.00 w sali Jana Pawła II. Więcej informacji na plakacie w gablotce.


7. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 25 kwietnia, o godz. 18.00.


8. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 14.00 Msza św. dla rodziców i dzieci, które w tym roku obchodzą rocznicę I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie na sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a po niej Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i sympatyków św. Franciszka.


9. W Wielki Piątek, w Wałczu, po ciężkiej chorobie, odszedł do Pana br. Piotr Nowak, który kiedyś pracował u nas w Stalowej Woli i jest dobrze znany i zasłużony w lokalnym środowisku. Organizujemy wyjazd na uroczystości pogrzebowe, które odbędą się w czwartek, 25 kwietnia, o godz. 13.00, w Krośnie. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…


10. W tym radosnym czasie świętowania Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosimy przyjąć od całej naszej Wspólnoty najserdeczniejsze życzenia:


Niech Pan Jezus Zmartwychwstały, napełni Wasze serca swoim pokojem i miłością. Niech błogosławi Wam i waszym Rodzinom, we wszystkich trudach codziennego życia. Życzymy pięknego, rodzinnego i pełnego radości świętowania.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli