Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1267373

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Posłuchajmy krótkiego listu naszego Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza >>TREŚĆ LISTU<<


2. Rozpoczynamy okres Adwentu, czas radosnego oczekiwania na przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa. Podobnie jak w ubiegłym roku Roraty dla wszystkich będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00 rano. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku, o godz. 16.30, będą Roraty dla dzieci. W najbliższy poniedziałek 30 listopada, właśnie z racji Rorat dla dzieci, nie będzie różańca wypominkowego za zmarłych.


3. Od dzisiejszej niedzieli przeżywamy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na profilu Facebook Diecezji Sandomierskiej oraz kanale YouTube, każdego dnia o godz. 19.00 będzie transmisja Nowenny z kaplicy Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej z Sandomierza. W tym czasie będziemy modlić się o zdrowie naszego Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, wszystkich chorych, a także o potrzebne siły dla służby zdrowia, która opiekuje się chorymi i walczy z pandemią. Wszystkich gorąco zachęcamy do włączenia się do modlitwy w tej szczególnej intencji.


4. Dziękujemy parafianom z ulicy Monte Cassino, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Tysiąclecia i Sarny. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, wyjątkowo z racji Nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


5. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza dziś na comiesięczne nabożeństwo o godz. 14.30, a po nim na Mszę św. o godz. 15.00.


6. Przypominamy, że przez cały najbliższy czas, opłatki na stół wigilijny są dostępne w zakrystii, na furcie oraz w kancelarii parafialnej. Dodatkowo dziś, można po wszystkich Mszach św. na placu kościelnym, bezpiecznie i zgodnie z normami sanitarnymi zaopatrzyć się w opłatki. Ofiary składane przy okazji opłatków, podobnie jak w poprzednich latach, zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła, klasztoru oraz salek dla wspólnot. Dziękujemy za wszelką życzliwość, pomoc i wsparcie jakich nieustannie doświadczamy.


7. W poniedziałek, 30 listopada, święto św. Andrzeja Apostoła. W tym dniu swoje imieniny obchodzą: br. Andrzej Surkont i br. Andrzej Zachariasz Nycz. Mszę św. w ich intencji, odprawimy w tym dniu, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizantów.


8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo powołaniowe o godz. 17.30. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 15.30, Msza św. roratnia dla dzieci o godz. 16.30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00, według zasad uzgodnionych bezpośrednio z zainteresowanymi. W sobotę wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00.


9. Z wyprzedzeniem informujemy, że rekolekcje adwentowe w naszym kościele odbędą się od 20 do 23 grudnia. Będą one zarówno w formie tradycyjnej, jak i transmisji on-line. Poprowadzi je br. Piotr Kwiatek.


10. W ostatnich dniach odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Grzegorz Jaśkowski – lat 48. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli