Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Dzisiaj:

Na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.30 Pierwsza Komunia Święta dzieci. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dzieciach, które pierwszy raz przyjmują Chrystusa do swojego serca. O godz. 20.15 – Msza św. Trydencka.

Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu do puszek, na prace porządkowe i zabezpieczające w naszych Kryptach klasztornych oraz inne prace remontowe, które prowadzimy. Zebraliśmy 5100 zł. Wielkie Bóg zapłać!


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka III i IV oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek wyjątkowo o godz. 19.30, a w sobotę o 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek, święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu.


W środę, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.


W piątek, wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.


W przyszłą niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.


2. W poniedziałek, 22 maja, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. prymicyjną Braci Kapucynów, którzy w sobotę 20 maja, zostali wyświęceni na kapłanów.


3. Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych (w ramach białego tygodnia), będą od poniedziałku do środy o godz. 16.30 i w piątek o godz. 18.00. W czwartek jej nie będzie. Prosimy rodziców i opiekunów o przyprowadzanie dzieci na te Msze św.


4. We wtorek, 23 maja, o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. Grupę Modlitwy Ojca Pio i sympatyków św. o. Pio.


5. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 25 maja, o godz. 18.00.


6. W piątek, 26 maja, o godz. 16.00, ks. Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz, udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków i rodziców w czwartek, 26 maja, o godz. 16.00.


7. Z wyprzedzeniem informujemy, że XVII Kapucyński Piknik Charytatywny, odbędzie się w niedzielę 4 czerwca, czyli za 2 tygodnie. Już dziś prosimy gorąco wszystkich parafian i sympatyków klasztoru o upieczenie ciast na tą imprezę. Spotkanie wolontariuszy zaangażowanych w Piknik, odbędzie się w środę, 24 maja, o godz. 19.30, w sali Jana Pawła II. Jest ono bardzo ważne, dlatego prosimy osoby chętne o przyjście, szczególnie te należące do wspólnot młodzieżowych.


8. Żywy Różaniec organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie koło Dębicy, w sobotę, 27 maja, Grupy Modlitwy Ojca Pio zapraszają na Nocne Czuwanie w Katedrze Sandomierskiej z soboty na niedzielę, 27 na 28 maja i Franciszkański Zakon Świeckich organizuje pielgrzymkę do Dukli w sobotę, 3 czerwca. Zapisy i informacje szczegółowe o tych wyjazdach w zakrystii.


9. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00. Młodzież swoje nabożeństwa majowe ma codziennie, od poniedziałku do soboty, po wieczornej Mszy św.

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2017 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli